noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی فولد 2 متفاوت با گلکسی فولد خواهد بود

نویسنده: valuewalk.com ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۸ ب.ظ مشاهده: ۴۵۵ بار
گلکسی فولد 2 متفاوت با گلکسی فولد خواهد بود

گلکسی فولد 2 متفاوت با گلکسی فولد

ثبت اختراع گلکسی فولد 2 نشان می دهد که این دستگاه با Galaxy Fold متفاوت خواهد بود
گلکسی فولد در ماه گذشته معرفی شد و با این وجود آن چنان که انتظار می رفت مورد تحسین واقع نشد و هنوز جای کاری زیادی دارد تا به یک گوشی تاشوی بی نقض بدل گردد.
همانطور که بارها گفته شده ارائه گوشی های کاملا تاشو در حال حاضر کمی افسانه ای به نظر می رسد و البته تولید آن توسط سامسونگ بسیاری از معماها را حل کرد با اینکه هنوز خیلی از مسائل مهندسی در این خصوص حل نشده باقی مانده. 
اما به تازگی چندین گواهی ثبت اختراع بدست آمده که نشان از طراحی جدید گلکسی فولد 2 دارد .
 
طراحی گوشی تاشوی جدید سامسونگ
این ثبت اختراع سامسونگ که توسط LetsGoDigital ارائه گردیده نشان می دهد در هنگام باز شدن دستگاه، یک صفحه نمایش بزرگ به اندازه تبلت ایجاد میشود. هنگامی که دستگاه به سمت لبه های چپ و راست خم شود، اندازه صفحه نمایش به نصف کاهش می یابد. این حق اختراع شامل تصاویر طراحی جدید طراحی سامسونگ تاشو است 
همچنین LetsGoDigital تصاویری را بر گرفته از گواهی ثبت اختراع سامسونگ ایجاد نموده که تجسمی بهتر از طراحی اصلی برای مخاطب نمایان می سازد. رندرهای ارائه شده ، با چشم پوشی از چند ویژگی ، کمی شبیه به آنچه است که شیائومی اخیرا منتشر کرده بود . تصاویر مربوط به گواهی ثبت اختراع و تصاویر بدست آمده از LetsGoDigital هر دو فاقد دوربین یا حتی هرگونه درگاه شارژ می باشند.
این امر می تواند بدین خاطر باشد که سامسونگ گلکسی فولد 2  ممکن است فقط متکی به شارژر بی سیم باشد و دوربین آن  نیز احتمال دارد در زیر صفحه نمایش یا به حالت مکانیسم پاپ آپ پیاده سازی شود. یک احتمال دیگر این است که تصاویر ثبت شده ناقص باشند و اگر اینطور باشد گمانه زنی ها در خصوص گوشی تاشوی بعدی سامسونگ نادرست خواهد بود. با این حال، همیشه این احتمال وجود دارد که گواهی های ثبت اختراع ، فقط بایگانی شوند و به مرحله اجرا نرسند.
 
آیا این ثبت اختراع ، گلکسی فولد 2 است؟
این تنها ثبت اختراعی نیست که در این ماه از سامسونگ بدست آمده، چند هفته اخیر نیز، LetsGoDigital  تصویری منتشر نمود که به نظر تلفن همراهی را نمایش می داد که بلند و باریک بود. بر گرفته از تصاویر ثبت اختراع، به نظر می رسد که دستگاه را می توان روی مچ دست قرار داد به طوری که دورتا دور مچ را دربرگیرد. بخش بالای دستگاه خم نمی شود زیرا دوربین های سلفی و پشتی را در آن قسمت قرار خواهد داد. قسمت پایین، که بسیار کوچکتر از قسمت بالای آن است، نیز غیرقابل انعطاف بوده، بنابراین فقط بخش مرکزی در اطراف مچ دست قرار می گیرد. باز هم، هیچ اطمینانی وجود ندارد که این طرح به مرحله اجرا درآید. سامسونگ و سایر شرکت های فناوری اصلی همیشه گواهی اختراعات را ثبت می کنند، اما همه فن آوری های توصیف شده کار نمی کنند. با این حال، سامسونگ با ارائه گلکسی فولد نشان داد که چه قدر در پیاده سازی گوشی های تاشو مصمم بوده و  کره ای بشدت در حال کاوش بر روی گوشی های انعطاف پذیر جدید هستند.
گلکسی فولد تا 200.000 هزار بار تاشدن تضمین شده
با وجود اینکه گلکسی فولد هنوز در بازار عرضه نشده است، اما بسیاری از علاقمندان بدان ، نگرانی هایی در مورد صفحه نمایش تاشوی آن دارند. البته بسیاری از این دغدغه ها با مشاهده ی یکبار تاشدن و باز شدن این گوشی انعطاف پذیر از بین میرود. البته جهت رسیدگی به چنین مسائلی و اثبات آن که Galaxy Fold به طور کامل قابل اعتماد و با دوام است، سامسونگ ویدیوی جدیدی را منتشر نموده که نشان می دهد که این گوشی تاشو می تواند بیش از 200،000 بار و حتی بیشتر باز و بسته شود و که معادل حدود پنج سال استفاده یا در هر روز 100 بار  باز و بسته شدن است که به این ارقام بسیار عالی به نظر می رسد .
 
شرکت سامسونگ در پستی اعلام نموده: "در حالیکه این میزان آزمایش به نظر برخی ممکن است زیاده روی باشد ، سامسونگ آن را به عنوان امری حیاتی جهت حصول اطمینان از دوام طراحی وInfinity Flex Display در نظر می گیرد."
 

نظر خودتان را ارسال کنید