noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی فولد 2 سامسونگ ؛ اطلاعات باتری سرنخ بزرگی درباره طراحی فاش کرد

نویسنده: sammobile ۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۲۶۶ بار
گلکسی فولد 2 سامسونگ ؛ اطلاعات باتری سرنخ بزرگی درباره طراحی فاش کرد

گلکسی فولد 2 سامسونگ : کنجکاوی های زیادی برای گوشی تاشوی بعدی سامسونگ وجود دارد. اطلاعات جدید مربوط به باتری این دستگاه بر روی اینترنت قرار گرفته است و سرنخ بزرگی از طراحی گلکسی فولد در اختیارمان گذاشته است. 

گوشی تاشو Galaxy Fold 2

هنوز مشخص نیست که این دستگاه با نام گلکسی فولد 2 شرکت سامسونگ عرضه می شود یا خیر. سامسونگ می تواند تصمیم بگیرد این دستگاه را با نام دیگری عرضه کند. چیزی که در حال حاضر می دانیم این است که اسم رمز این دستگاه Bloom است و شماره مدل آن SM-F700F می باشد. 
مثل گلکسی فولد، گوشی تاشو Galaxy Fold 2 دو باتری خواهد داشت. برخلاف دستگاه موجود که دو باتری با گنجایش یکسان دارد، گنجایش باتری های مدل بعدی متفاوت است. 
گنجایش ترکیبی باتری های گلکسی فولد 4,380mAh می باشد. از آنجایی که گوشی از وسط تا می شود یک باتری  2,135mAh و یک باتری  2,245mAh در دو طرف دستگاه وجود دارد.  SM-F700Fاز دو باتری متفاوت با شماره های EB-BF700ABY و  EB-BF701ABY برخوردارند. باتری EB-BF701ABY تنها 900mAh گنجایش دارد. 
گنجایش باتری دوم گلکسی فولد 2 سامسونگ مشخص نیست اما می توان حدس زد که خیلی از باتری اول حجیم تر باشد. اگر دو باتری 900mAh استفاده شود، گنجایش باتری مقدار زیادی با باتری ایده آل فاصله دارد. 
در گزارش های قبلی عنوان شده بود طراحی گوشی تاشوی بعدی سامسونگ مثل صدف خواهد بود. این گوشی مثل گوشی های کشویی قدیمی است اما دو قسمت آن با لولا بر روی هم قرار می گیرند. بلومبرگ گزارش داده که سامسونگ بر روی طراحی گوشی بعدی کار می کند. 
محصول نهایی دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی است که حول یک محور افقی می چرخد. یک نمایشگر یک اینچی ساده نیز بر روی گوشی قرار دارد که اطلاعات ساده را نمایش می دهد. شاید باتری 900mAh در پشت این نمایشگر قرار داشته باشد. 
اطلاعات زیادی از گلکسی فولد 2 سامسونگ در دست نیست. سامسونگ قصد دارد فولد 2 را برای عرضه ی جهانی با تعداد زیاد آماده کند. شاید فولد 2 از فولد 2000 دلاری ارزان تر باشد. انتظار می رود سامسونگ این گوشی را در اوایل سال آینده رونمایی کند. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید