noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی بادز پلاس بزودی به بازار می آید

نویسنده: samsungia ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹ ق.ظ مشاهده: ۲۸۴ بار
گلکسی بادز پلاس بزودی به بازار می آید

سامسونگ ایجاد صفحات پشتیبانی مخصوص مدل آینده ی Galaxy Buds را آغاز کرده که به نظر بسیاری مدل ارتقاء یافته ی بادز فعلی بوده که به احتمال فراوان با عنوان Galaxy Buds Plus به بازار عرضه خواهد شد. اکنون هم با فعال شدن صفحات پشتیبانی گلکسی بادز پلاس می توانیم اطمینان داشته باشیم که چیزی به رونمایی از  نسل جدید این هدفون ها باقی نمانده است.

هندزفری Galaxy Buds Plus

 
البته همیشه ایجاد صفحات پشتیبانی به معنای نزدیک بودن تاریخ رونمایی نبوده ، به عنوان مثال صفحات پشتیبانی Galaxy Fold 2 در ماه گذشته آنلاین شدند اما همانطور که میدانیم تا پس از ماه فوریه خبری از Fold 2 نخواهد بود. اما خب هدفون به مراتب محصولی ساده تر بوده و سامسونگ نشان داده که در مورد آنها خیلی طبق برنامه عمل نمی کند و شاید بارزترین مثال ساعت هوشمند Galaxy Watch Active 2 باشد که تنها 6 ماه پس از ارائه ی Watch Active به بازار عرضه شد. از این رو می توانیم انتظار یک رونمایی غیر منتظره ی دیگر را از این غول کره ای داشته باشیم به زودی هندزفری Galaxy Buds Plus هم به بازار بیاید. 
 
این تصمیم زمانی منطقی تر به نظر میرسد که به تاریخ نزدیک رونمای یاز Galaxy S11 نگاهی بیندازید. بی تردید سامسونگ دوست ندارد از در کنار پرچمدار سال 2020 خود از یک هدفون بیسیم نیز رونمایی کند زیرا تمامی توجهات تنها باید به S11 معطوف شود نه محصولی دیگر. هدفون های Apple Airpods Pro که اخیرا به بازار عرضه شده اند موفق شده اند تا توجه بسیاری را به سمت خود جلب کنند و این در حالی بوده که هدفون های Galaxy Buds فروش مناسبی ندارند و سامسونگ می خواهد این را با ارائه ی گلکسی بادز پلاس مجهز به فناوری نویز کنسلینگ و حافظه ی ذخیره سازی تغییر دهد. البته این اطلاعات فنی فعلا تنها در حد شایعه هستند و هر زمان ممکن است تغییر پیدا کنند که در این صورت اطلاع رسانی خواهد شد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید