noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی بادز با رنگ زرد ، مناسب برای ست نمودن با Galaxy S10e

نویسنده: sammobile.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳ ق.ظ مشاهده: ۷۰۹ بار
گلکسی بادز با رنگ زرد ، مناسب برای ست نمودن با Galaxy S10e

هم اکنون می دانیم که سامسونگ قصد دارد هدفون های گلکسی بادز را برای کسانی که Galaxy S10 را به صورت پیش سفارش تهیه می کنند عرضه نماید. این مساله را حتی سامسونگ ویتنام پیش از تاریخ رونمایی رسمی تایید نموده.
 می توان هدفون های گلکسی بادز را در رنگ هایی متنوع تهیه نمود. یکی از این رنگ ها ، زرد بوده که بسیار مناسب برای تهیه در کنار گوشی Galaxy S10e با رنگ زرد قناری می باشد. 
yellow-galaxy-earbuds-1
 yellow-galaxy-earbuds-2
گلکسی بادز زرد رنگ بهترین گزینه برای تهیه در کنار Galaxy S10e بوده و علاوه بر این ، می توانید آن را به صورت جداگانه تهیه و استفاده نمایید. سامسونگ قصد دارد در گوشی Galaxy S10 خود ویژگی جدید را با نام Power Charge ارائه کند ، ویژگی که توسط آن کاربران می توانند دیگر دستگاه ها را به صورت بیسیم شارژ نمایند. کافیست جهت انجام این کار ، Galaxy S10 را بر روی درب پشت دیگر گوشی پرچمدار سامسونگ قرار دهید. 
yellow-galaxy-earbuds-3
yellow-galaxy-earbuds-4
 در آخرین خبری که در مورد گلکسی اس 10 از وب سایت های روسیه و ویتنام سامسونگ بدست رسیده ، این شرکت قصد دارد به کسانی که گوشی را پیش خرید می کنند یک عدد گلکسی بادز را به صورت رایگان هدیه دهد. 
yellow-galaxy-earbuds-5
yellow-galaxy-earbuds-6 هدفون های گلکسی بادز سامسونگ در تاریخ 20 فوریه در کنار گوشی Galaxy S10 در شهر سانفرانسیسکو ایالت کالیفرنیا رونمایی خواهد گردید. علاوه بر این ، سامسونگ قصد دارد در کنار این محصولات از ساعت جدید هوشمند خود یعنی Galaxy Sport یا Galaxy Watch Active رونمایی به عمل آورد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید