noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی اس 10 پلاس به تولید انبوه رسید

نویسنده: gsmarena.com ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۵۳۵ بار
گلکسی اس 10 پلاس به تولید انبوه رسید


گلکسی اس 10 پلاس : یکی از منابع خبری The Investor گفته است که شرکت سامسونگ هفته‌ی گذشته در 25 ژانویه، خط تولید انبوه گوشی پرچم‌دار جدید خود Galaxy S10 را آغاز کرده است. این سری شامل سه مدل 4G می‌شود که در کارخانه‌های سامسونگ در کشورهای مختلف ساخته خواهند شد و کار بر روی مدل 5G بعدها آغاز خواهد شد.
این منبع همچنین اذعان کرده است که هر سه مدل S10 از اسکنر اثر انگشت درون صفحه‌ای برخوردار هستند. مدل‌های 6.1 و 6.4 اینچی از اسکنر التراسونیک Qualcomm (که دارای دقت و اطمینان بیشتری است) بهره خواهند گرفت در حالی که مدل 5.8 اینچی از یک اسکنر اپتیکال استفاده خواهد کرد. 
مدل بزرگ و مدل کوچکت‌تر S10 هر دو دارای صفحه‌های خمیده خواهند بود و سامسونگ همراه آنها محافظ صفحه‌ نمایش اختصاصی خود را عرضه خواهد کرد. 

s10-x-and-the-foldable-1

گلکسی اس 10 پلاس


تولید مدل 5G که با نام Galaxy S10X شناخته می‌شود و مدل تاشو بعدا آغاز خواهد شد و در کارخانه‌ی Gumi plant سامسونگ رقم خواهد خورد. منبع خبری مورد ذکر همچنین اشاره کرده است که احتمالا فروش مدل تاشو به دلیل قیمت بالای آن زیاد موفق نخواهد بود. از چهار مدل مختلف 4G گوشی گلکسی S10 در تاریخ 20 فوریه رونمایی شده و مدل‌های تاشو و 5G هم به عنوان تصویر آینده‌ی سامسونگ از گوشی‌های هوشمند در کنار آنها به نمایش گذاشته خواهند شد. در حالی که انتظار نمی‌رود به این زودی‌ها دو مدل تاشو و 5G وارد بازار شوند تاریخ احتمالی عرضه‌ی رسمی مدل‌های 4G، 8 مارس است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید