noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی اس 10 سامسونگ از جک هدفون 3.5mm برخوردار خواهد بود

نویسنده: sammobile.com ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۲۸۳ بار
گلکسی اس 10 سامسونگ از جک هدفون 3.5mm برخوردار خواهد بود

گلکسی اس 10 سامسونگ

گلکسی اس 10 سامسونگ : پرچم‌دار سالگرد ده سالگی سری S شرکت سامسونگ ممکن است مشتریان را تحت تاثیر قرار دهد و ممکن هم هست که آنچنان اشتیاقی در آنان ایجاد نکند؛ اما یقینا با جک هدفون 3.5mm عرضه خواهد شد. گزارشاتی وجود داشت مبنی بر اینکه نسخه‌ی ابتدایی سری S10 این جک را نخواهد داشت و شایع شده بود که در هنگام عرضه‌ی نهایی این جک به کلی حذف می‌شود. اکنون می‌توان با اطمینان گفت که شرکت سامسونگ تصمیم خود را تغییر داده است و جک هدفون در این سری نیز حضور خواهد داشت. 
در عکس‌های رسمی‌ای که به تازگی منتشر شده‌اند می‌توان جک هدفون را بر روی تمامی مدل‌های سری گلکسی اس 10 سامسونگ مشاهده کرد. علاوه بر این تصاویری که از کاورهای این گوشی‌ها منتشر شد نشان می‌دهد که طراحی کاور به گونه‌ای صورت گرفته است تا جای جک هدفون خالی باشد. شرکت سامسونگ ممکن است که بر روی این گوشی‌ها تراش ناچ نیز قرار داده باشد اما این در تضاد با وجود جک هدفون 3.5mm نیست. 
به نظر می‌رسد که وجود این جک باعث شده تا سامسونگ نتواند باتری بزرگتری بر روی نسخه‌ی S10 Plus بگذارد؛ اما این هنوز یک فرضیه است. شرکت‌هایی مانند Razer گفته‌اند که حذف این جک باعث شده تا بتوانند باتری‌های بزرگتری بر روی محصولات خود بگذارند؛ اما نمی‌توان با اطمینان گفت که دقیقا حذف جک باعث در دسترس بودن چنان امکانی شده باشد. در هر حال شرکت اپل جک هدفون را حذف کرد با این ادعا که تجربه‌ی تازه‌ و بهتری به کاربران ببخشد اما ظاهرا قضیه عمیق‌تر از اینهاست. گذشته از اینها با توجه به در دسترس بودن تکنولوژی شارژ سریع شاید وجود جک هدفون، حتی اگر بر روی باتری تأثیر بگذارد، ارزشش را داشته باشد. 
به احتمال خیلی زیاد شرکت سامسونگ در نهایت این جک را از خط تولید خود کنار خواهد گذاشت؛ اما نه در گو‌شی‌های نسل فعلی. بنابراین اگر در آینده قصد خرید یکی از مدل‌های سری گلکسی اس 10 سامسونگ را دارید می‌توانید با خیال راحت مطمئن باشید که جک هدفون را در اختیار خواهید داشت و می‌توانید با همان روش شیرین قدیمی به آهنگ‌های خود گوش بدهید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید