noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلس گوشی S10 امکان استفاده از اثر انگشت را فراهم می سازد

نویسنده: sammobile.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۱۴۶۹ بار
گلس گوشی S10 امکان استفاده از اثر انگشت را فراهم می سازد

گلس گوشی S10

گلس گوشی S10 : حسگر اثر انگشت درون صفحه ی گوشی Galaxy S10 متاسفانه با بسیاری از گلس های محافظ عملکردی مناسب نداشته و در ویدیویی این مساله به صورت کاملا واضح به نمایش گذاشته شده. در این ویدیو جهت استفاده از حسگر درون صفحه ی این گوشی از یک بریدگی با ظاهری نامناسب استفاده گردیده. تعدادی از کارشناسان پس از دیدن این ویدیو تصور می کردند که S10 با گلس شکافدار ارائه گردد اما سامسونگ به تازگی اعلام نموده که گلس حرارت دیده ای تولید نموده که نیاز این بریدگی را برطرف می نماید. 
 
گلس Whitestone Dome مخصوص Galaxy S10 
 
شرکت Whitestone اعلام نموده که مشکل گلس و حسگر اولتراسونیک مخصوص گوشی S10 ، فاصله ی هوای ایجاد شده بین صفحه و گلس بوده. به هر حال این شرکت مشکل تشخیص حسگر اولتراسونیک را برطرف نموده و Whitestone اعلام کرده که نخستین گلس با پشتیبانی از حسگر اولتراسونیک را مخصوص گوشی های Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus طراحی نموده. این گلس توسط فناوری چسب مایع اپتیکال LOCA فاصله بین صفحه و گلس را به حداقل خواهد رساند. 
 
گلس Whitestone Dome مجهز به روکش اولی فوبیک و تصاویر را با کیفیت و شفافیت بالا به نمایش خواهد گذاشت. علاوه بر این ، صفحه در تمامی نقاط حتی در گوشه از حساسیتی بالا برخوردار می باشد. شرکت Whitestone گفته این گلس موجب شده تا صفحه کوچکترین فشار را احساس نموده و به آن واکنش نشان دهد. 
 
tempered-glass-protector-1
گلس گوشی S10 

نصب این گلس به نظر کمی دشوار رسیده زیرا باید با دقتی بالا و بدون وجود کوچکترین حباب نصب گردد. جهت سهولت در نصب ، شرکت Whitestone بسته ای کمکی برای نصب را در کنار این گلس 60 دلاری قرار خواهد داد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید