noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گرفتن عکس پانوراما با دوربین گوشی سامسونگ S10

نویسنده: sammobile.com ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴ ب.ظ مشاهده: ۳۳۷ بار
گرفتن عکس پانوراما با دوربین گوشی سامسونگ S10


گرفتن عکس پانوراما با دوربین گوشی سامسونگ S10

پیش از این Galaxy S10 برای گرفتن عکس پانوراما از لنز اولترا واید استفاده می کرد، اما بعد از آخرین به روزرسانی امکان تعویض لنز های اولترا واید با لنز اصلی فراهم شده است. برای درک تفاوت ها عکس هایی که در پایین درج شده را مشاهده کنید. 

فروش سامسونگ S10 5G آغاز شد
تست سرعت سامسونگ Galaxy S10 5G
به روزرسانی اخیر Galaxy S10 اجازه می داد که از لنز اولترا واید برای گرفتن پانوراما استفاده شود. Galaxy S10e, Galaxy S10 و  Galaxy S10+ از اول از لنز اولترا واید برای پانوراما و عکس های هنری با پس زمینه ی تار استفاده می کردند. با بروزرسانی ماه می، سامسونگ گزینه ی وضعیت شب را برای لنز اولترا واید فعال کرد و شما می توانید با این لنز عکاسی پانوراما کنید. 
از آنجایی که لنز اولترا واید توانایی ضبط تصاویر بزرگتر تنها با یک شات دارد، عملکرد بهتری در گرفتن عکس پانوراما از خود نشان می دهد و کاربران هم از کارآیی آن رضایت دارند. بارزترین ویژگی مثبت این قابلیت اینست که شما می توانید فضای بیشتری را در کادر داشته باشید و لازم نیست مثل لنزهای معمولی دوربین را از یک سو به سوی دیگر بچرخانید. 
تصویر زیر، یک پانوراماست که با لنز استاندارد گرفته شده است:
عکس پانوراما
و مجدداً همان صحنه را با لنز اولترا واید مشاهد می کنید:
عکس پانوراما
متاسفانه، به روزرسانی ماه می باگ های زیادی دارد اما بهبود دوربین بسیار چشمگیر است. انتظار می رود سامسونگ به زودی با یک به روزرسانی این مشکلات را برطرف نماید. این کمپانی هنوز به روزرسانی رسمی برای رفع باگ ها منتشر نکرده و احتمالاً مدت زیادی باید منتظر بمانیم. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید