noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10

نویسنده: sammobile.com ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۲۴۳ بار
کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10


کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10

کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10 : همانطور که قبلا در خبرها و شایعات شنیده بودید سری گوشی‌های Galaxy S10 از یک کیف مجازی درونی به نام Samsung Blockchain Keystore برخوردار خواهند بود. کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10 یک سیستم مجازی است که برای ذخیره‌ی Bitcoin، Ethereum و Cosmo Coin مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت سامسونگ در کنفرانس MWC این کیف پول را معرفی کرد. 
در کنار این کیف پول، آخرین پرچم‌دار سامسونگ همچنین از برخی برنامه‌های Decentralized Apps (DApps) پشتیبانی می‌کند. برنامه‌ی Cosmochain که یکی از استارت آپ‌های blockchain کره‌ی جنوبی است، با برنامه‌ی COSMEE DApp خود، DApp پایه‌ی سامسونگ خواهد بود. برنامه‌ی COSMEE یک اَپ بلک چین محور است که بر اساس به کاربرانش بر اساس نظراتشان Cosmo coin جایزه می‌دهد. این پول مجازی را می‌توان به طور مستقیم از COSMEE به کیف پول مجازی سامسونگ انتقال داد.
در حالی که جزئیات زیادی درباره‌ی این برنامه‌ها منتشر نشده ظاهرا قرار است Dappها در صفحه‌ی Galaxy Dapps بر روی Galaxy Store قابل دانلود باشند. هنوز نمی‌دانیم که آیا سامسونگ در نظر دارد که این کیف پول و پشتیبانی از برنامه‌های DApps را برای سایر دستگاه‌های Galaxy خود و سایر بازارها منتشر خواهد کرد یا خیر. در گذشته سامسونگ ویژگی‌های جدید آخرین گوشی‌های گلکسی خود را برای مدل‌های قدیمی‌تر نیز منتشر می‌کرد. ممکن است که این شرکت برای کیف پول مجازی خود نیز همین رویه را پیش بگیرد.
این نخستین باری نیست که سامسونگ وارد بازار ارزهای مجازی می‌شود. این شرکت سال گذشته اعلام کرد که بخش foundry business آن در حال ساخت چیپ‌های ASIC برای شرکت‌ها سازنده‌ی سخت افزار ماینینگ است. با این وجود، کیف پول Samsung Blockchain Keystore و پشتیبانی از Dappها به حضور مستقیم‌تر و مشتری محور تر این شرکت در صنعت ارزهای مجازی اشاره دارد.

galaxy-s10-5g-hands-on-12
کیف پول مجازی گوشی Galaxy S10

نظر خودتان را ارسال کنید