noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کیف پول مجازی گوشی سامسونگ S10 از بیت کوین پشتیبانی نمیکند

نویسنده: sammobile.com ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۳۲۹ بار
کیف پول مجازی گوشی سامسونگ S10 از بیت کوین پشتیبانی نمیکند

کیف پول مجازی گوشی سامسونگ S10

کیف پول مجازی گوشی سامسونگ S10 : علی رغم اینکه لوگوی بیت کوین در عکس‌های اولیه برنامه‌ی کیف پول مجازی Blockchain KeyStore سامسونگ وجود داشت این برنامه از ارز مذکور پشتیبانی نکرده و نخواهید توانست بیت کوین‌های خود را در آن ذخیره نمایید. بنا به گزارش CoinDesk کره این بدین دلیل می‌باشد که کیف پول سامسونگ تنها با ارز Ethereum و سایر ارزهای مشتق از آن همخوان است.

کیف پول مجازی گوشی سامسونگ S10
اینکه سامسونگ پذیرفته که محبوب‌ترین ارز مجازی حال حاضر بازار را از کیف پول مجازی Blockchain KeyStore خود حذف کند اندکی عجیب است؛ اما این کار کاملا غیر معمول نیست. مجموعه‌ی بزرگی از ارزهای مجازی بر پایه‌ی Ethereum هستند و بنابراین سامسونگ با این کار تمامی آنها را پوشش داده است.
اما این بدین معنی نیست که بیت کوین هرگز به کیف پول Blockchain KeyStore اضافه نخواهد شد ـ بلکه تنها هنوز زمان آن مشخص نمی‌باشد. سامسونگ مدتی است که در حال کار بر روی این ارز می‌باشد؛ اما قبل از آن دو ارز مجازی دیگر به نام‌های Cosmee و Enjin قبل از بیت کوین معرفی شده و در دسترس قرار خواهند گرفت.
سامسونگ به صورت پیش فرض Blockchain KeyStore را بر روی گوشی‌های Galaxy S10, Galaxy S10+ و Galaxy S10e نصب نکرده است. کاربرانی که می‌خواهند از آن استفاده کنند (تا ارزهای خود را در آن ذخیره نمایند) باید اول برنامه‌ی مذکور را از Galaxy Apps دانلود کنند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید