noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کنسول Xbox Project Scarlett آیا هنوز هم در برنامه های مایکروسافت است ؟

نویسنده: gamesradar ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰ ب.ظ مشاهده: ۲۹۵ بار
کنسول Xbox Project Scarlett آیا هنوز هم در برنامه های مایکروسافت است ؟

کنسول Xbox Project Scarlett آیا هنوز هم در برنامه های مایکروسافت است ؟

" با اینکه ایکس باکس در نمایشگاه E3 حضور نداشت اما اخبار در مورد پروژه ی کنسول Xbox Project Scarlett آن هنوز هم داغ است " 
 
آیا هنوز هم مایکروسافت علاقه به طراحی یک کنسول اجرا کننده ی بازی های آنلاین در کنار Xbox Project Scarlett دارد؟ گزارش تازه ای که در این باره منتشر شده پاسخ مثبتی به این پرسش داده و در آن گفته شده که مایکروسافت در حال طراحی Project x Cloud بوده تا بتواند یک کنسول را با توانایی پخش بازی آنلاین را در قالب کنسول Xbox Project Scarlett ارائه کند. بزرگترین سورپرایز ایکس باکس در نمایشگاه E3 اعلام نکته یا فناوری خاص نبود ، بلکه عدم حضور آن بود. 
 
از این شرکت تنها یک تیزر در مورد کنسول تازه ی آن یعنی کنسول Xbox Project Scarlett که در سال 2020 ارائه خواهد شد به همراه Halo Infinite توجه مخاطبین را به خود جلب کرد و این شرکت در مورد عدم حضورش گفته بود که می خواهد بر روی طراحی کنسول خود زمان بیشتری بگذارد و به همین دلیل در نمایشگاه شرکت نکرده. با اینکه مایکروسافت در نمایشگاه نبوده اما در حال طراحی دو سیستم تازه برای استفاده ی نسل آینده بوده که با نام پروژه های Anaconda و Lockhart ثبت شده اند. 
 
با توجه به توضیحاتی که شرکت ایکس باکس داده ، Anaconda ، کنسول پیشرفته ی این شرکت بوده که تحت پروژه ی Scarlett در حال طراحی است و Lockhart هم نمونه ی ارزان قیمت تر این کنسول خواهد بود که تنها امکان اجرای بازی ها را به صورت آنلاین داشته و سخت افزاری مشابه به Xbox One X خواهد داشت. از آنجایی که ایکس باکس در نمایشگاه E3 حضور نداشته ، بسیاری گمان می کردند که پروژه ی تولید این کنسول به کلی کنسل شده است.
 
گزارشی که Thurrott منتشر کرده به کنسول تازه ی مایکروسافت اشاره داشته و تایید کرده که که این کنسول در حال طراحی بوده ، کنسولی که قرار است از فناوری ابر افزاری xCloud مایکروسافت استفاده خواهد داشت. در این گزارش به lockhart ، کنسول مقرون به صرفه ی ایکس باکس اشاره شده و گفته شده که بسیار به کم مصرف بوده و می تواند محیط بازی را که شامل گرافیک ، نوشته ها و NPS بوده پیش از بارگذاری محتوا ، تشکیل داده تا این امکان را داشته باشد با سرعت بالاتری بازی های را به نمایش گذاشته و به سرعت اینترنت و پهنای باندی کمتر نیاز داشته باشد. 
 
با اینکه برای ما و بسیاری از گیمرها سخت است که باور کنیم بازی ها تنها با استفاده از سخت افزار و اینترنت و شبکه ی داخلی بدون کوچکترین مشکل اجرا خواهد شد ، مایکروسافت نشان داده که این مساله شدنی بوده و پس از به نمایش گذاشتن این ایده ی جالب ، بسیاری را توانسته به استفاده از این کنسول و پروژه علاقمند کند. این فناوری بسیار با فناوری Google Stadia متفاوت بوده که اعتقاد دارد با استفاده از سخت افزار خود و تنها توسط پهنای باند این امکان را دارد تا بر روی هر دستگاهی که جستجوگر داشته باشد بازی های برتر دنیا را بدون کوچکترین مشکل اجرا نماید. ایکس باکس اما رویه ای متفاوت در پیش گرفته و قصد دارد پردازش برخی از ویژگی های بازی به عنوان مثال ، محتوا را توسط سخت افزار خود انجام داده و بگذارد تا چهار چوب بازی توسط کنسول پردازش شود تا سرعت و کیفیت اجرای بازی ارتقاء یابد. 
 
هر چند به نظر نمی رسد که فعلا مایکروسافت قصد داشته باشد در مورد کنسول Xbox Project Scarlett توضیحاتی بدهد و باید منتظر باشیم که پروژه های Scarlett و xCloud ابتدا به پایان رسیده و سپس اخباری از سوی مایکروسافت و کنسول جدیدش منتشر شود. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید