noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کنسول بازی Nintendo Switch با پردازنده ای قوی تر و حافظه ای بیشتر ارائه می شود

نویسنده: ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۵۲۱ بار
کنسول بازی Nintendo Switch با پردازنده ای قوی تر و حافظه ای بیشتر ارائه می شود

کنسول بازی Nintendo Switch

شرکت نینتندو به تازگی از نوع ساده تر کنسول بازی خود یعنی کنسول بازی Nintendo Switch لایت رونمایی نموده و اما به نظر میرسد تنها کاری نبوده که نینتندو در حال انجام آن بوده ، زیرا با توجه به اطلاعاتی که در وب سایت FCC ثبت شده ، این شرکت قصد دارد کنسول اصلی خود را با یک پردازنده ی قدرتمند تر و حافظه ی ذخیره سازی بیشتر به بازار ارائه کند. استفاده از چیپ های تازه به معنای حذف کندی در اجرای بازی ، بارگذاری های سریع تر  ، باتری بزرگ تر ، داغ کردن کمتر و یا هیچ یک از آنها باشد.  
 
شرکت نینتندو یک درخواست Class II Permission Change ثبت کرده که به طور معمول برای ایجاد تغییر در یک گجت بوده که هم اکنون در بازار بوده و تنها می خواهد نمونه ای متفاوت از آن را ارائه کرده و مجوز برای دستگاه تازه ای دریافت نکند. تغییرات انجام شده در عکسی که در پایین می بینید به صورت مبهم نوشته شده. 
 
عکس 1
 
اگر اجزایی که در بالا به آنها اشاره شده برای شما مبهم هستند نگران نباشید ، اگر دقت کنید می توانید عبارت SoC را ببینید که مخفف System On Chip بوده که به چیپ استفاده شده ی Nvidia Tegra اشاره داشته که پردازنده و کارت گرافیک بر روی آن قرار دارند. عبارت NAND Memory نیز اشاره به میزان حافظه استفاده شده در کنسول بازی دارد. 
 
باید توجه داشته باشید این اطلاعات در مورد کنسول Switch Pro نبوده که نینتندو از آن گفته بود و تنها یک ارتقاء بوده که قصد دارد در یک کنسولی که هم اکنون در بازار است ، شامل آن شود. قرار است نینتندو در هفته یا ماه های آینده از کنسول پیشرفته تر خود Nintendo Switch Pro رونمایی به عمل آورد. اگر این ارتقاء در سیستم کنسول بازی Nintendo Switch فعلی نینتندو برای شما کافی نیست . حاضرید هزینه ی بیشتری کنید ، بی تردید به شما خواهیم گفت که برای کنسول جدید این شرکت صبر کنید. 
 
این نوع ارتقاء در دنیای گیمینگ بسیار دیده شده و زمانی که از ارائه ی یک کنسول یک سال می گذرد ، فناوری با سرعت بالایی پیشرفت کرده و تولید کننده می تواند آن را با هزینه ای کمتر و با ابعادی کوچکتر برای پایین تر آوردن قیمت و جذب مشتریان بیشتر ارائه کند. نمونه ی بارز تغییر سخت افزار نمونه های اولیه ی Xbox 360 بوده که مشکل داغ کردن داشتند و که با تغییر فناوری توانست مشکل را حل کند. 
 
با اطلاعاتی که در مورد این ارتقاء منتشر شده نمی توان گفت که چه تغییری در روند اجرای بازی ها ایجاد می شود و تا زمانی که یک نقد و بررسی مفصل از آن منتشر نشود نمی توان گفت که تغییری محسوس ایجاد خواهد شد یا خیر. سخت افزار فعلی با اجرای بسیاری از عناوین مشکلی نداشته و کمتر کسی دیده شده که از عدم اجرا و یا ناقص اجرا شدن آن شکایتی داشته باشد. 
 
با توجه به خبری که Eurogamer منتشر نموده ، نینتندو قصد دارد از چیپ تازه ی Nvidia استفاده کند که البته انتظار می رفت از آن در Switch Lite استفاده گردد اما دیگر ویژگی های ارتقاء یافته در این کنسول استفاده شده ، ویژگی هایی از قبیل باتری بزرگ تر و چیپ کم مصرف که مطمئنا در دیگر کنسول پیشرفته نیز نینتندو از آن استفاده خواهد کرد. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید