noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کلید بیکسبی گوشی S10 پلاس

نویسنده: sammobile.com ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۵۱۲ بار
کلید بیکسبی گوشی S10 پلاس

کلید بیکسبی گوشی S10 پلاس

نخستین آپدیت نرم افزاری گوشی S10 پلاس سامسونگ به محض آنکه کاربران در تاریخ 8 مارس گوشی خود را از جعبه خارج کنند در دسترس خواهد بود. این آپدیت گزینه‌ای به گوشی اضافه می‌کند که توسط آن می‌توانید کلید بیکسبی را برای اجرای یک برنامه‌ی خاص و یا اجرای دستوری سریع تنظیم نمایید و این دکمه همچنین حالت Instagram Mode را فعال خواهد کرد.
شما می‌توانید با تعویض تنظیمات کلید Bixby Home از این گزینه برای باز کردن سریع برنامه‌ای خاص توسط یک یا دو بار لمس دکمه‌ی Bixby استفاده کنید. با این وجود اما نمی‌توانید حالت لمس طولانی این گزینه که Bixby Voice را فعال می‌کند را تغییر دهید. 
این آپدیت حالت Instagram Mode را فعال می‌سازد؛ یک ابزار خاص که به کاربر اجازه می‌دهد تا توسط دوربین native Camera client دستگاه برای استوری‌های اینستاگرام محتوا ثبت و آپلود نماید. این ویژگی با ارائه دادن آپلود هایی با برترین کیفیت بهترین تجربه‌ی اینستاگرامی را برای کاربر فراهم می‌نماید

 

 

 همانطور که می‌دانید اکنون تعداد بسیار کمی از افراد قادرند از این ویژگی استفاده کنند چون گوشی S10 پلاس هنوز عرضه‌ی عمومی نشده و تنها افرادی خاص به صورت آزمایشی به آن دسترسی دارند. اما از ماه آینده از 8 مارس این دستگاه رسما در بازارهای جهانی منتشر خواهد شد و خواهید توانست از این ویژگی جذاب بهره بگیرید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید