noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کشف واکسن کرونا راهی طولانی اما شدنی

نویسنده: samsungia.com ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱ ب.ظ مشاهده: ۶۱ بار
کشف واکسن کرونا راهی طولانی اما شدنی

کشف واکسن کرونا راهی طولانی اما شدنی

حال زمان جنگ است و امنیت بدن ما مسئولیتی است که به ما محول شده است. بیش از 34.000 نفر که پاسخ تست کرونایشان مثبت درآمده و تشخیص داده شده اند موفق شده اند تا از چنگال مرگ رهایی پیدا کنند. البته این عددی است که به صورت رسمی اعلام شده و عدد حقیقی درمان شده های COVID-19 بسیار بیشتر از این عدد بوده و همینطور در حال افزایش است. این افراد درمان شده منبعی بسیار با ارزش هستند که هیچ توجهی به آنها نمی شود.

آنها تجربیات ارزشمندی را در مقابله با کرونا کسب کرده اند و میدانند برای مقابله با عفونت های ناشی از بیماری کرونا و تقویت سیستم ایمنی بدن ه کاری باید انجام شود. این افراد CoronaCorps نام دارند و بی تردید میتوانند به مقابله با عفونت کمک کنند. آنها می توانند  از سرعت انتشار کرونا بکاهند و به کادر درمانی فرصتی برای استراحت کردن بدهند. جدی گرفتن این گروه تازه برای هر کشوری باید در اولویت قرار بگیرد. باید سیستم دفاعی این افراد چک شده و از آنها برای درمان افراد مبتلا و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس استفاده شود. ما در شرایط جنگی هستیم و این افراد نقشه جنگی هستند که میتوانند موجب پیروزی شما شوند. پاسخ آزمایش این افراد می تواند بازه زمانی آسیب پذیری نو کرونا ویروس را به ما نشان داده و جامعه بشری را از بلایی بزرگ نجات دهد. تجربه این افراد می تواند بجای اینکه بگوید چه کسی بیمار و چه کسی سالم است ، می گوید که بهتر است چه کاری را برای مقابله با ویروس انجام دهیم. این شانسی بزرگ است و اگر پاسخی مثبت به همراه داشته باشد ، امید را به جهان بازمیگرداند.

این نوع رقابت با کرونا گذشته برای افراد عادی برای کسانی اهمیت دارد که ضربه اقتصادی بزرگی را متحمل شده اند و از این رو شرکت های بزرگ با تیری در تاریکی و سرمایه گذاری در این روش قصد دارند تا از گسترش ویروس در جهان جلوگیری به عمل آورند. ایده های مختلفی برای مشخص کردن این افراد پیشنهاد شده ، روش هایی مانند مچبندهای کنسرت و یا کارت های شناسایی متفاوت که توسط لری بریلیانت پیشنهاد شده اند. این نشان ها به کسانی داده خواهد شد که سیستم دفعی بدنشان به خوبی توانسته با کروناویروس مقابله کند. کشور آلمان در دادن کارت های شناسایی سیستم دفاعی قدم پیش گذاشته تا نیروی کار این کشور بتوانند به محل کارهای خود بازگشته و باری دیگر رونق را به اقتصاد بازگردانند. ایتالیا و انگلستان هم می خواهند به شهروندان با سیستم دفاعی مناسب پاسپورت هایی بدهند تا بتوانند از قرنطینه خارج شده و به کمک کادر درمانی بروند.

این سرمایه گذاری که توسط کشورهای توسعه یافته به طور جدی دنبال می شود و در صورت داشتن پاسخ مثبت ، کادر درمانی موفق می شود تا به پتانسیل تولیدی خود افزوده و کیت های تشخیص و درمان کرونا را در سطح میلیونی تولید کرده و ریشه کرونا را برای همیشه بکند. این بزرگ فکر کردن و یاری کردن را در کنار مبارزه با کرونا به ما یاد خواهد داد. این یعنی برای عبور از مشکلات همگی باید با یکدیگر متحد و هم قدم باشیم. یادگیری همکاری کردن برای گذار از مشکلات عصری تازه را برای آینده ما رقم خواهد زد. این همکاری از یکایک ما آغاز خواهد شد و باید گام هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد را دنبال نمایید :

1-      زیر نظر گرفتن افراد با سیستم دفاعی توانمند :

افرادی که سیستم دفاعی  توانمندی دارند را زیر نظر بگیرید و از آنها بخواهید تا اگر ماده غذایی خاصی را استفاده می کنند بر روی کاغذی بنویسند. اگر فعالیت خاصی داشته و یا دارویی که تا به حال به آن اشاره نشده را برای مقابله با کرونا مصرف کرده اند را به لیست خود اضافه کنند. توجه داشته باشید این تنها برای افرادی است که کرونا داشته و درمان شده اند.

2-      جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات :

زمانی که اطلاعات کافی را در مورد افراد با سیستم ایمنی توانمند کسب کردید ، آنها رابه طور جمع آوری شده در اختیار مراکز درمانی قرار دهید تا با در دست داشتن اطلاعات از مناطق و افراد مختلف بتوانند از سرعت بالای شیوع این ویروس کشنده بکاهند. در بدن افراد مقاوم نوعی پاتوژن تولید می شود که توانایی مقاومت در برابر ویروس را در آنها ایجاد می کند.

3-      تشکیل گروهانی از افراد درمان شده :

این افراد میتوانند با اطلعاتی که در اختیار دارند فشار بسیار زیادی را از روی کادر درمانی بردارند و دیگران را تشویق می کنند تا رفتاری مناسب را در شرایط بحرانی داشته باشند. آنها به شما می گویند تا در صورت آلوده شدن به ویروس چه کارهایی را بهتر است برای آلوده نکردن افراد در اطراف خودتان انجام دهید. 

    نظر خودتان را ارسال کنید