noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کاور گوشی Note10 پرو

نویسنده: sammobile.com ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۲۷۷ بار
کاور گوشی Note10 پرو

کاور گوشی Note10 پرو

کاور گوشی Note10 پرو : تا کنون رندرهایی از قاب های نوت 10 منتشر شده و تا هنگام عرضه این دستگاه این روند ادامه خواهد داشت. رندرهای جدید نشان می دهند که Note 10 Pro از دو مدل دیگری که سامسونگ امسال عرضه می کند، بزرگتر است. هر دو مدل به نظر کاملاً شبیه هستند؛ تنها تفاوت آن ها در اندازه ی صفحه نمایش است. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ


این رندرها از سوی یک تولید کننده ی کاور گوشی Note10 پرو ، منتشر شده و طبیعتاً نباید زیاد آن ها را جدی گرفت. اما تمامی رندرها تا کنون نشانگر مشخصات یکسانی بوده اند. در پشت گوشی قطعه ی عمودی دوربین شبیه آیفون طراحی شده است. از مدت ها قبل شایعه شده که پرچم دار بعدی سامسونگ دارای دوربین عمودی است. این طراحی باعث تغییرات دیگری هم می شود که طرفداران زیاد از این تغییرات راضی نیستند. 
به نظر می رسد، جک هدفون  3.5mm در نوت 10 وجود نخواهد داشت. این مسئله در گزارشات متعددی ذکر شده است.  برشی که در بالای این قاب وجود دارد حاکی از آن است که فرستنده ی IR به نوت 10 برگشته است
سامسونگ تا به حال این حدس و گمان ها را تایید نکرده است. احتمالاً تا عرضه ی نهایی نیز این کار را نخواهد کرد. اگر تاریخ تکرار شود، در ماه آگوست شاهد رونمایی این پرچم دار خواهیم بود. تا آن زمان رندرها و خبرهای زیادی منتشر می شود. 
 
کاور گوشی Note10 پرو
کاور گوشی Note10 پرو

نظر خودتان را ارسال کنید