noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کاور چرمی گوشی گلکسی فولد منتشر شد

نویسنده: sammobile.com ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹ ب.ظ مشاهده: ۴۹۳ بار
کاور چرمی گوشی گلکسی فولد منتشر شد

کاور چرمی گوشی گلکسی فولد

کاور چرمی گوشی گلکسی فولد : گوشی Galaxy Fold از ساختاری ممتاز برخوردار است و به همین دلیل قاب‌ها و کاورهای فعلی با آن کار نمی‌کنند و برای آن مناسب نیستند. این دستگاه مانند کتاب از وسط تا شده و از یک پنل OLED منعطف برخوردار می‌باشد. هنوز هیچ رندری از سازندگان لوازم جانبی منتشر نشده تا مشخص شود که تصمیم و برنامه‌ی آنها برای این گوشی چیست و می‌خواهند چه محصولاتی برای آن تولید کنند. 
سامسونگ بدون شک برای نخستین گوشی تاشوی خود لوازم جانبی نیز عرضه خواهد کرد. اکنون می‌دانیم که در میان این لوازم یک کاور چرمی نیز وجود دارد. این محصول را قبلا در ویدیوی تبلیغاتی اخیر سامسونگ از گوشی Galaxy Fold مشاهده کردیم.
 بنابراین اگر واقعا تصمیم دارید که برای گوشی تاشوی این شرکت 1.980 دلار هزینه کنید، می‌توانید اندکی دیگر به جیبتان فشار بیاورید و این کاور چرمی را نیز تهیه نمایید.
شرکت تولید کننده‌ی لوازم جانبی Spigen اخیرا چند طرح اولیه از کاور چرمی گوشی گلکسی فولد منتشر کرد. هنوز مشخص نیست که کدام یک از آن طرح‌ها به عنوان نسخه‌ی نهایی وارد خط تولید خواهد شد. دست کم تا ماه بعد این مسئله مشخص نمی‌شود.
آنچه ما دریافته‌ایم این است که سامسونگ می‌خواهد کاور چرمی گوشی گلکسی فولد خود را عرضه نماید. مشتریان قادر خواهند بود که بین دو رنگ سیاه و سفید کاور چرمی گوشی گلکسی فولد دست به انتخاب بزنند. کاور مذکور از رویه‌ی محافظتی مناسب برای پنل پشتی بوده و از یک شیار برای جابه‌جایی صفحه‌ی کاور بیرونی برخوردار خواهد بود.
از آنجایی که لوازم جانبی رسمی معمولا اندکی گران هستند انتظار می‌رود که این کاور نزدیک 50 دلار قیمت داشته باشد؛ اما قیمت نهایی هنوز مشخص نیست. گوشی Galaxy Fold 26 آوریل منتشر خواهد شد و تنها در چند بازار محدود در دسترس قرار خواهد گرفت.
 

نظر خودتان را ارسال کنید