noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کالبد شکافی اس 10 استفاده از هارد UFS 2.1 را تایید نمود

نویسنده: xda-developers.com ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ ب.ظ مشاهده: ۳۵۰ بار
کالبد شکافی اس 10 استفاده از هارد UFS 2.1 را تایید نمود

کالبد شکافی اس 10 استفاده از هارد UFS 2.1 را تایید نمود 

کالبد شکافی اس 10 : تنها پنج روز به آغاز فروش سری گوشی های اس 10 استفاده از هارد باقی مانده که با مشخصات سخت افزاری متفاوت به بازارهای مختلف عرضه می گردند. این گوشی ها با پردازنده های Snapdragon 855 و Exynos 9820 ارائه خواهند شد که مدل نخست در بازارهای آمریکا و مدل دوم در دیگر بازارهای جهان به فروش خواهد رسید. چیزی که در مورد این گوشی ها هنوز اعلام نشده نوع هارد های قرار داده شده در آن ها می باشد. سامسونگ از گوشی S6 استفاده از هاردهای UFS را آغاز نمود و از آن نیز در گوشی های تولید شده در سال 2018 نیز استفاده نموده. سال گذشته گفته شد که اس 10 مجهز به هارد UFS 3.0 خواهد بود اما در کالبد شکافی این گوشی که توسط وب سایت Techinsights انجام شده به اطلاعات جدیدی دست پیدا شده. 
 
این وب سایت کالبد شکافی اس 10 پلاس استفاده از هارد را انجام داده و در حین انجام این کار پی برده که هیچ یک از گوشی های S10 و S10 Plus مجهز به هارد UFS 3.0 نمی باشند. اکنون انتظار می رود که سامسونگ از این هاردها در گوشی پیشرفته ی گلکسی فولد استفاده کرده باشد. 
 
این وب سایت اعلام نموده که سامسونگ از هارد UFS 2.1 یعنی دقیقا هارد قرار داده شده بر روی نوت 9 استفاده نموده. 
 
galaxy-s10-teardown-confirms-1
 
هارد UFS 3.0 سرعت پردازش بالاتری را برای گوشی فراهم خواهد ساخت. سامسونگ اعلام نموده که هارد eUFS 3.0 NAND مجهز به سرعت خواندن 2100 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتار بالای 410 مگابایت در ثانیه می باشد.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید