noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کارت حافظه UFS این بار در نمونه ی پیش نمایش شده Hisense T91

نویسنده: gsmarena ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۲۹۲ بار
کارت حافظه UFS این بار در نمونه ی پیش نمایش شده Hisense T91

کارت حافظه UFS این بار در نمونه ی پیش نمایش شده Hisense T91 

آیا کارت حافظه UFS را به یاد دارید ؟ کارت هایی که میزان حافظه هایی بسیار بالاتر از چیزی که اکنون در بازار هستند را داشتند اما هیچوقت به بازار عرضه نشدند و حتی سامسونگ که اسلات های هیبریدی مخصوص آنها را درست کرد ، هیچ گوشی را با پشتیبانی از این کارت های حافظه ارائه نکرد. اما خوشبختانه سخت افزاری در نمایشگاه IFA قرار دارد که مزایای استفاده از این کارت ها و سرعت و فضای بالای کارت های UFS را به نمایش بگذارد.  
 
گوشی Hisense T91 یک گوشی نمونه ای بوده که سخت افزار Snapdragon 845 در آن تست شده است. در داخل این گوشی یک کارت حافظه UFS یک ترابایتی قرار داده شده و سرعت عملکرد آن را با مدلی مشابه با حافظه ی MicroSD مقایسه کرده اند که فاصله ی بسیار زیادی بین آنها دیده شده که همانطور که در تصویر پایین می توانید مشاهده نمایید سرعت خواندن و نوشتن حافظه ی UFS بیش از شش برابر حافظه ی MicroSD می باشد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
تنها این تفاوت نبوده که شگفت انگیز بوده زیرا تفاوت دسترسی به اطلاعات تصادفی این حافظه 35 برابر بهتر از کارت SD می باشد. این کارت ها به قدری عملکرد مثبت داشته که حتی تواناییشان بالاتر از حافظه های داخلی قرار داده شده در گوشی های هوشمند می باشد. عملکرد حافظه ی UFS بسیار بالاتر از حافظه های داخلی eMMC قرار داده شده در گوشی های هوشمند امروزی بوده و به قدری سریع بوده که به نتیجه ای مشابه به حافظه ی داخلی UFS 2.1 استفاده شده در Galaxy S10 دست پیدا کرده است.
 
کارت حافظه UFS
 
در تصویر بالا کاملا مشخص است که این یک کارت ا ترابایتی UFS است ، کارتی که نخستین بار در ماه فوریه با نمایش گذاشته شد و بدین معناست که شرکت Qualcomm آماده ی تولید کارت های حافظه ی UFS است و این به شرکت های تولید کننده ی گوشیهای هوشمند بستگی دارد که بخواهند اسلات UFS را در محصولات خود قرار دهند و از این فناوری استفاده کنند. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید