noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کارت حافظه 1 ترابایت شرکت Lexar

نویسنده: techcrunch.com ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۲ ب.ظ مشاهده: ۵۲۵ بار
کارت حافظه 1 ترابایت شرکت Lexar

کارت حافظه 1 ترابایت : اگر به طور معمول ویدئوها را با کیفیت های 4K و 8K به صورت اسلوموشن ضبط کرده و می خواهید تمامی اطلاعات بر روی کامپیوتر خود را در جیب خود قرار دهید ، ممکن است کارتهای SD 512 گیگابایتی به کارتان نیایند،  اما خبر خوش این است که می توانید این کار را با استفاده از کارت های 1 ترابایت 500 دلاری شرکت Lexar انجام دهید. 
 
کارت حافظه 1 ترابایت مدت هاست که نامشان به گوش خورده و حتی شرکت SanDisk اعلام نمود که به زودی آن ها را ارائه خواهد کرد اما این حرف به واقعیت تبدیل نشد و شرکت مالک Lexar یعنی Longsys بود که  این رویا را تحقق بخشید و اکنون می توان استفاده از آن ها را تجربه نمود. البته می توانید جهت تهیه ، هزینه ی آن را پرداخته و صبر کنید تا در تاریخ فروش به دستتان برسد. در واقع برند Lexar در شرف فروپاشی بود اما با ارائه ی این کارت اعلام نموده که در بازار مانده و به رقابت ادامه خواهد داد. 
 
این کارت با استفاده از فناوری SDXC تولید شده اما بسیاری آن ها را با نام مختصر SD می شناسند. سرعت خواندن این کارت های جدید شرکت Lexar حدود 95 مگابایت بوده و فرقی با دیگر کارت های موجود در بازار ندارد. 
 
البته استفاده یک کارت حافظه 1 ترابایت ممکن است خیلی کارآمد نباشد. ولی برای برخی عکاس ها می تواند موثر واقع شود و  برای تهیه ی نسخه های پشتیبان نیز می توان از آنها استفاده نمود. اگر این کارت به هر دلیلی گم و یا خراب شود ، میزان بسیار زیادی از اطلاعات را از دست خواهید داد. 
 
lexar-sdxc-camcard-2 

کارت حافظه 1 ترابایتحتی اگر این کارت را تهیه و انباشته از اطلاعات نمایید جهت خواندن تمامی اطلاعات ذخیره شده در آن نیاز به سه ساعت وقت خواهید داشت. البته استفاده از این کارت می تواند در دوربین های مجهز به دو اسلات کارت حافظه مفید باشد ، یکی برای کارت کم حافظه و دیگری برای پشتیبانی اطلاعات. به هر حال این فناوری فوق العاده است و حتی بهتر از آن جسارت تولید آن است که توسط شرکت Lexar صورت گرفته؛ حتی می توان از این کارت ها در تلویزیون های جدید 8K سامسونگ استفاده و تصاویر بی نظیر را در آن ذخیره نمود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید