noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت گوشی گلکسی S10 Plus را بدل به یک گوشی 2 ترابایتی می کند

نویسنده: phonearena.com ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱ ق.ظ مشاهده: ۳۴۸ بار
کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت گوشی گلکسی S10 Plus را بدل به یک گوشی 2 ترابایتی می کند


کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت

شرکت‌های SanDisk و Micron به تازگی نخستین کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت جهان را معرفی کردند. این کارت‌ها احتمالا از ما آوریل امسال (2019) در دسترس خواهند بود.
 ترکیب کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت با مدل 1 ترابایتی گوشی Samsung Galaxy S10+ به معنی دستیابی به مقدار حافظه‌ایست که حتی ممکن است بیشتر از حافظه‌ی لپ تاپ و یا حتی کامپیوتر خانگی شما باشد؛ اما چنین امکانی قطعا ارزان به دست نخواهد آمد.
 مدل SanDisk کارت حافظه‌های UHS-I micro SDXC از سرعت خوانش 160 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتار (ایجاد فایل) 90 مگابایت بر ثانیه برخوردار می‌باشد؛ در حالی که مدل Micron این کارت‌ها از سرعت نوشتار بالاتر؛ اما سرعت خوانش بسیار پایین‌تر، چیزی در حدود 100 مگابایت بر ثانیه، بهره می‌گیرند.
 خب برویم سراغ قیمت: 499.99 دلار ناقابل برای کارت‌ حافظه‌ 1 ترابایت SanDisk به نظرتان چگونه است؟ از طرف دیگر شرکت Micron اما هنوز قیمت مشخصی برای کارت‌های خود منتشر نکرده است؛ اما امیدواریم که این قیمت پایین‌تر از قیمت تعیین شده توسط SanDisk باشد و در تابستان امسال بتوانیم به زور هم که شده یکی از این کارت‌ها را بر روی دستگاه خود داشته باشیم.

نظر خودتان را ارسال کنید