noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چگونگی درست کردن و استفاده از پوشه امن سامسونگ در نوت 10

نویسنده: sammobile.com ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴ ق.ظ مشاهده: ۴۸۵ بار
چگونگی درست کردن و استفاده از پوشه امن سامسونگ در نوت 10

ویژگی پوشه امن سامسونگ که بر اساس پلتفرم ناکس ساخته شده یکی از برترین ویژگی ها برای محافظت از اطلاعات محرمانه و حساس در گوشی های مختلف سری گلکسی سامسونگ می باشد که پشتیبانی از آن بر روی گلکسی نوت 10 هم قرار داده شده. ویژگی برنامه پوشه مخفی محیطی رمزنگاری شده و امن را برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی و محرمانه را در اختیار شما می گذارد.  
 
ویژگی Secure Folder در حقیقت به صورت یک سندباکس بوده و با محیط یک فولدر معمولی متفاوت است. شما می توانید اپلیکیشن ها را در داخل آن قرار داده و با استفاده از پسورد یا حسگر های بیومتریک آن را رمزگذاری کرده تا تنها این شما باشید که به اطلاعات ذخیره شده در آن دسترسی داشته باشید. زمانی که یک اپلیکیشن را در آن ذخیره کنید و در آن کارهایی را انجام دهید و آن اپلیکیشن را از خارج از محیط این فولدر امن اجرا کنید ، به کارهایی که در محیط Secure Folder توسط آن انجام داده اید دسترسی نخواهید داشت زیرا هر گونه اطلاعاتی از جمله ذخیره شده و ساخته شده در این فولدر تنها از داخل آن قابل دسترسی خواهد بود. به عنوان مثال عکس های زیر در محیط Secure Folder گرفته شده و تنها در Gallery App قرار گرفته در آن قابل دسترسی خواهند بود.    
 

چگونگی درست کردن یک پوشه امن سامسونگ در گلکسی نوت 10 

 
گام نخست : منوی اعلان ها را ظاهر کرده و بر روی پوشه امن سامسونگ بزنید. اگر اپلیکیشن نبود باید منوی کامل اعلان ها که تنظیمات در آن قرار داده شده را باز کنید که کل صفحه را در بر می گیرد. 
 
چگونگی درست کردن و استفاده از پوشه امن سامسونگ
 
گام دوم : اگر این نخستین باری باشد که پوشه امن را باز می کنید یک تعداد تصویر با توضیحاتی در مورد ویژگی های مختلف ظاهر خواهد شد. سپس از شما می خواهد تا مشخصات حساب سامسونگ خود را وارد کرده و نحوه ی رمزگذاری این ویژگی را انتخاب کنید. برای تعیین رمز باید به منوی Settings رفته بر روی Biometrics and Security و سپس Secure Folder زده و نحوه ی قفل کردن برنامه را انتخاب کنید. 
 
چگونگی استفاده از پوشه امن سامسونگ
 
گام سوم : زمانی که این کار را انجام دهید Secure Folder قابل استفاده خواهد بود و باید منوی اپلیکیشن ها را از بالا به پایین کشیده و گزینه ی برنامه پوشه مخفی را با وارد کردن رمز تعیین شده فعال نمایید. پس از وارد شدن این امکان را دارید تا اپلیکیشن یا فایل های محرمانه ی خود را به آن اضافه نمایید. 
درست کردن پوشه امن سامسونگ
 
گام آخر در برنامه پوشه مخفی
گام چهارم : این امکان را خواهید داشت تا محیط برنامه پوشه مخفی را تغییر داده و آن را مشابه به منوی اصلی گوشی کنید تا کمتر جلب توجه کند. بر روی سه نقطه ی قرار گرفته در بالای اپلیکیشن زده و سپس گزینه ی Customize را انتخاب کنید. در اینجا می توانید آیکون اصلی اپلیکیشن را همراه با نام آن عوض کنید. پس از اینکه کارتان با Secure Folder تمام شد میتوانید با زدن بر روی آیکون Secure Folder در منوی اعلان ها ، آن را مخفی کنید. 

چگونگی درست کردن پوشه امن سامسونگ
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید