noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چگونگی تقویت آنتن موبایل A10

نویسنده: samsungia ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ ق.ظ مشاهده: ۵۲۶ بار
چگونگی تقویت آنتن موبایل A10

چگونگی تقویت آنتن موبایل A10 : شاید برایتان سوال شده باشد که آیا روشی برای افزایش قدرت سیگنال و آنتن دهی در گوشی Galaxy A10 یا هر گوشی هوشمند دیگری وجود دارد؟ بسیار از اپراتورها پیش از اینکه سیم کارتی را از آنها تهیه کنید تضمین پوشش 90 درصدی را به شما میدهند که این هیچگاه برای شما یا هیچ کاربر دیگری کافی نیست و می خواهید همیشه بهترین پوشش را داشته تا هم سرعت اینترنتی بالا داشته و هم به راحتی بتوانید از تمامی نقاط با دوستان خود تماس گرفته و نیز در دسترس آنها باشید. 

تقویت آنتن موبایل A10

 
به طور معمول زمانی که تعداد مشترکین یک اپراتور افزایش پیدا می کند سرویس دهی آن بد و بدتر می شود که با این مساله Cell Breathing گفته می شود که در آن گنجایش پوشش سیگنال در سلول به حداکثر رسیده اما نمی تواند تمامی کاربران را پوشش دهد و این مساله موجب افزایش ترافیک و در نتیجه عدم دسترسی به مخاطب می شود. البته اگر در مکان هایی که اپراتورها به آنها وایت اسپات میگویند مانند آسانسور یا پارکینگ باشید فرقی نمی کند که از چه اپراتوری سرویس می گیرید زیرا سیگنال های قدر به عبور از این مناطق نیستند. رفتن به جنگل و یا مناطق کوهستانی نیز می تواند سیگنال ها را بلوکه کرده و از رسیدن آنها جلوگیری کند. گاهی اگر کمی جای خود را تغییر دهید می توانید مشکل وایت اسپات را برطرف کنید اما اگر جای خود را عوض کردید و کمکی نکرده چه کاری باید کرد؟ 
 
یکی از ساده ترین و کاربردی ترین روش های تقویت آنتن موبایل A10 این بوده که شبکه ای که در حال استفاده از آن هستید را از 3G به GSM 2G تغییر دهید. شبکه ی 2G می تواند سیگنال ها را در شعاع 8 کیلومتری دریافت کند که مساحت بیشتری را نسبت به 3G دارد. برای اینکه شبکه ی مورد استفاده ی خود را تغییر دهید گام های زیر را دنبال کنید : 
 
1- به منوی Settings بروید.
2- در منوی Connection روی گزینه ی More Networks بزنید. 
 
3- روی Mobile Networks بزنید. 
 
4- به دنبال Network Mode گشته و آن را لمس نمایید. 
 
5- شبکه ی مورد استفاده را از 3G به 2G تغییر دهید. 
 
اگر حاضرید برای داشتن سیگنال قویتر هزینه کنید یکی از بهترین روش ها تهیه ی تکرار کننده یا تقویت کننده است. این دستگاه سیگنال های دور را ردیابی کرده ، آنها را پیدا و به دستگاهی که در مکانی که شما در آن هستید منتقل می کند و آن سیگنال ها با سرعت بالایی با کابل به گوشی شما منتقل شده تا از سرعت بالای اینترنت و اتصال شبکه برخوردار شوید. یکی دیگر از روش های مورد استفاده که ارزان قیمت تر هم بوده استفاده از آنتن 3G/GMS می باشد ، این آنتن کوچک بوده و می توانید آن را در نقاط مختلف منزل قرار دهید. توجه داشته باشید که هر قدر این آنتن در سطحی بالاتر قرار گیرد ، آنتن دهی بهتری را برای گوشی هوشمند شما فراهم می سازد. اگر هیچ یک از روش های توضیح داده شده میسر نبود شاید بهتر باشد اپراتور خود را عوض کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید