noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چگونه نوت10 را به یک بوم نقاشی تبدیل کنیم ؟

نویسنده: phonearena ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۲۹۹ بار
چگونه نوت10 را به یک بوم نقاشی تبدیل کنیم ؟

چگونه نوت10 را به یک بوم نقاشی تبدیل کنیم ؟

مهم ترین قابلیت سری نوت سامسونگ، قلم S Pen آن است. در طی سال ها، سامسونگ قابلیت S Pen و نرم افزارهای پشتیبان آن را گسترش داده و نوت10 را به یک دفتر همه کاره ی دیجیتال تبدیل کرده است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
گلکسی نوت10 ، با آوردن ویژگی های جدید به S Pen مثل کنترل از راه دور، باعث شده خریداران این دستگاه بیشتر و بیشتر شوند. یکی از کارهای جذابی را که می توان با سری نوت انجام داد، تبدیل آن ها به یک بوم نقاشی کوچک است. از آنجایی که  S Pen بسیار دقیق است و می تواند 4096 میزان فشار را تشخیص دهد می تواند در تعامل با نوت 10 بی نظیر ظاهر شود. 
اول از همه شما باید برنامه ی VirtualTablet را بر روی نوت 10 نصب کنید. سپس باید برنامه ی سرور این اپلیکیشن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. احتمالاً مجبور می شوید که   .NET framework 4.0 مایکروسافت را نیز نصب کنید. 
بعد از آن که برنامه ی سرور را بر روی کامپیوتر راه انداختید، برنامه ی VirtualTablet را در نوت10 باز کنید و نوع اتصال را انتخاب کنید. سه روش وجود دارد، اما شما را بلوتوث و وای فای استفاده کنید که راحت تر هستند. 

نوت10
اگر می خواهید از وای فای استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که نوت 10 و کامپیوتر هر دو یک شبکه ی وای فای وصل هستند. سپس برنامه ی VirtualTablet Server را در ویندوز باز کنید. بر روی نوت 10 بر روی علامت WiFi در برنامه ی  VirtualTablet ضربه بزنید و سپس Connect را انتخاب کنید. نوت 10 و کامپیوتر به صورت خودکار با هم همگام سازی می شوند. اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد، می توانید با استفاده از IP کامپیوتر اتصال را به صورت دستی برقرار کنید. 
نوت10
برای اتصال از طریق بلوتوث، باید نوت10 را با کامپیوتر همگام سازی کنید. بعد از اتمام فرآیند همگام سازی، برنامه ی VirtualTablet را در تلفن باز کنید و بر روی آیکون Bluetooth ضربه بزنید و نام کامپیوتر خود را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که برنامه ی سرور بر روی کامپیوتر به خوبی کار کند. 
نوت10
اتصال از طریق USB کمی پیچیده تر است و زیاد توصیه نمی شود. اما اگر همچنان به اتصالات سیمی علاقه دارید، باید از USB debugging بر روی گوشی استفاده کنید. برای انجام این کار به Settings > About phone > Software information بروید و بر روی Build number چندین بار ضربه بزنید. یک پیام بر روی صفحه پدیدار می شود که توسعه دهنده شدن را به شما تبریک می گوید. به صفحه ی تنظیمات برگردید و به سمت پایین فهرست بروید تا گزینه ی Developer options را مشاهده کنید. بر روی آن ضربه بزنید و USB debugging را فعال کنید. بعد از این کار تلفن را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید و برنامه ی سرور را در ویندوز اجرا کنید. 
نوت10
بعد از اتصال گوشی به کامپیوتر حالا وقت نقاشی کردن رسیده است. از آنجا که نمی خواهید نوت10 را فقط به عنوان کنترل کننده استفاده کنید، از مزایای S Pen استفاده کنید. برنامه ی  VirtualTablet را بر روی گوشی باز کنید، وارد تنظیمات شوید و مطمئن شوید که S-Pen/Wacom stylus فعال است. 
بعد از آن می توانید میزان سرعت و حساسیت قلم را تعیین کنید. هر دو متغیر از برنامه ی سرور VirtualTablet قابل تنظیم است. حالا می توانید از بوم نقاشی نوت 10 استفاده کنید. برنامه هایی که می توانید از آن ها استفاده کنید، عبارتند از: 
Adobe Photoshop: تبلت های مناسب نقاشی، ابزار خوبی برای ویرایش عکس هستند. دیگر لازم نیست برای افزایش ضخامت قلمو تنظیمات را تغییر دهید کافی است فشار بیشتری بر روی صفحه وارد کنید. اما باید قابلیت Shape Dynamics را فعال کنید و آن را در حالت Pen Pressure قرار دهید.
Fresh Paint:: مایکروسافت برنامه ی Paint را به دستگاه های صفحه لمسی آورده است. این برنامه ابزار زیادی ندارد اما چیزهای جذابی برای سرگرمی دارد: بافت بوم نقاشی، روانی رنگ ها و ...
Bamboo Paper: این برنامه به کاربر اجازه می دهد نقاشی، طراحی و یادداشت برداری کند. جامع ترین برنامه ی دیجیتال برای استفاده از قلم می باشد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید