noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چگونه از شارژ بیسیم گوشی S10 برای شارژ بادز و دیگر گوشیها استفاده کنیم

نویسنده: greenbot.com ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹ ب.ظ مشاهده: ۲۲۸ بار
چگونه از شارژ بیسیم گوشی S10 برای شارژ بادز و دیگر گوشیها استفاده کنیم


چگونه از شارژ بیسیم گوشی S10 برای شارژ بادز و دیگر گوشیها استفاده کنیم 

سامسونگ به قدری به باتری های قرار داده شده در S10 اطمینان دارد که به شما اجازه داده مقداری از نیروی با ارزش آن را جهت شارژ دیگر گوشی ها استفاده کنید. این ویژگی ها Powershare نام داشته که امکان شارژ دیگر دستگاه ها مانند گلکسی واچ ، بادز و دیگر گوشی های مجهز به Qi را با قرار دادن بر روی درب پشت گوشی فراهم می سازد. جهت استفاده از شارژ بیسیم گوشی S10 کافیست گام های ساده ی زیر را دنبال کنید. 
1- انگشت خود را بر روی صفحه قرار داده آن را از بالای به پایین بکشید تا منوی Quick Settings نمایان شود. اگر گزینه ی Wireless Power Share را نمی بینید از انگشت خود را از راست به چپ کشیده تا به صفحه ی قبلی بروید ، از این منو می توانید این ویژگی را فعال کنید. 
 
2- گوشی را بر روی صفحه بر روی سطحی صاف قرار داده و سپس ساعت گلکسی ، بادز یا گوشی دیگر را بر روی آن قرار دهید. برای داشتن امنیت بیشتر بهتر است گوشی دیگر را از روی نمایشگر بر روی S10 قرار دهید تا سر نخورد. 
3- پس از اینکه دستگاه به میزان کافی شارژ شد آن را از روی S10 برداشته ، منوی Quick Settings را پایین کشیده و بر روی Power Share زده تا آن را غیر فعال کنید. 
 
شما در حین شارژ دیگر گوشی می توانید از S10 استفاده کنید اما دقت داشته باشید استفاده از Power Share باتری بیشتری از دستگاه را مصرف کرده و باید با احتیاط بیشتری از برنامه و خصوصا اینترنت همراه استفاده کنید. به طور معمول در هر یک ساعت استفاده از این ویژگی 25 درصد باتری مصرف میشود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید