noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

چطور هدست PS4 را به تلفن همراه خود متصل نماییم ؟

نویسنده: androidcentral ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷ ق.ظ مشاهده: ۲۴۷ بار
چطور هدست PS4 را به تلفن همراه خود متصل نماییم ؟

چطور هدست PS4 را به تلفن همراه خود متصل نماییم ؟

آیا می توانیم هدست PS4 را به تلفن همراه متصل نماییم ؟
بله، امروزه اکثر هدست ها قابلیت استفاده با دستگاه های مختلف از جمله تلفن های همراه را دارند. 
اگر می خواهید از هدست PS4 با تلفن همراه خود استفاده کنید، مانعی وجود ندارد.  برای PS4 Gold و Platinum بی سیم، به یک آداپتور نیاز دارید. در ساخت هدست های بی سیم PS4 ، آینده نگری وجود داشته داشته است. 
معمولاً این تکه های تکنولوژی باید به وسیله ی پورت USB به PlayStation 4 متصل شوند، در غیر این صورت هدست ها با PS4 ارتباط برقرار نمی کنند. همین شرایط در مورد تلفن همراه صادق است. بدون پورت، هدست نمی تواند با تلفن ارتباط برقرار کند. اما با استفاده از USB و micro-USB می توانید به تلفن خود وصل شوید و از هدست بی سیم Gold استفاده کنید. 
مبدل هایی از این دست همه جا موجود هستند و برای هر تلفنی قابل استفاده هستند؛ پورت USB، USB type-C  و پورت مناسب گوشی های آیفون. مبدل های قدیمی هم قابل استفاده هستند اما آن ها حجیم هستند و دو اینچ به پایین تلفن شما اضافه می کنند. 
اگر شما از هدستی استفاده می کنید که تحت لیسانس PlayStation نیست، می بایست یک دریافت کننده ی بی سیم برای PS4 تهیه کنید. در واقع این دریافت کننده ها جزو آداپتورهای غیررسمی به حساب می آیند؛ به کمک آن ها می توان به هر دستگاه بلوتوثی وصل شد. تلفن شما می تواند به خودی خود وظیفه ی اتصال را انجام دهد؛ بدون آنکه به آداپتور نیاز داشته باشد. به راحتی هدست را با تلفن همراه همگام سازی کنید.
در حالی که اکثر افراد به سمت لوازم بی سیم کشیده می شوند، سادگی و راحتی استفاده از جک صوتی 3.5 میلی متری مثل تنفس هوای پاک لذت بخش است. اگر از جک 3.5 میلی متری استفاده می کنید، به راحتی می توانید آن را به تلفن همراه وصل کنید. مگر این که تلفن شما فاقد این جک باشد. خوشبختانه، مبدل هایی در بازار وجود دارند که می توانند پورت لایتنینگ و micro USB را به جک صوتی تبدیل کنند. 
هدست های تحت لیسانس هم به آداپتور نیاز دارند، اما شکی در کارآیی آن ها نیست. هدست های بلوتوثی و بی سیم برای اتصال به تلفن همراه به آداپتور نیاز ندارند اما برای کار کردن با PS4 نیازمند آداپتور هستند. هدست های با سیم هم بسته به نوع تلفن همراه به آداپتور نیاز دارند. 
اما این که شما چه لوازمی دارید، مهم نیست؛ با آداپتورهای درست می توانید از هدست PS4 در کنار تلفن همراهتان استفاده کنید. برای هر نوع استفاده ای آداپتور خاصی وجود دارد.
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید