noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پیش خرید گوشی S10 Plus به همراه پوسته‌ی اختصاصی بازی Fortnite

نویسنده: sammobile.com ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵ ق.ظ مشاهده: ۵۳۷ بار
پیش خرید گوشی S10 Plus به همراه  پوسته‌ی اختصاصی بازی Fortnite


پیش خرید گوشی S10 Plus

شرکت سامسونگ همکار انحصاری عرضه‌ی بازی Fortnite بر روی اندروید بود. این شرکت V-buckهای رایگان ارائه می‌داد و کمپین‌های تبلیغاتی انحصاری‌ای برای انتشار Fortnite به راه انداخت تا گوشی Galaxy Note 9 خود را به عنوان یک گوشی بازی پیشرفته بفروش برساند. به عنوان بخشی از این همکاری، کاربران سامسونگ همچنین یک پوسته‌ی انحصاری از شخصیت‌های بازی Fortnite دریافت کردند.
به نظر می‌رسد که سامسونگ می‌خواهد برای سری S10 نیز به همکاری خود با شرکت Epic Games (سازنده‌ی Fortnite) ادامه دهد. کاربرانی که مدل S10+ را پیش خرید کرده باشند تم اختصاصی K-pop از بازی Fortnite را دریافت خواهند کرد. شایان توجه است که این تم تنها برای پیش خرید گوشی S10 Plus در دسترس خواهد بود تا به فروش بهترین و گران‌ترین مدل سری S10 یاری برساند.
galaxy-s10-plus-pre-orders-1
پیش خرید گوشی S10 Plus

 برای فعال کردن این تم نیاز است که نخست بازی را از فروشگاه گوگل دانلود کرده و سپس وارد حساب کاربری Epic Games خود شده و یا حسابی جدید ایجاد کنید و پس از آن برخی ماموریت‌های درون بازی مانند را تکمیل نمایید. ما هنوز از روند دقیق فعال کردن این پوسته‌ی K-pop جدید خبر نداریم؛ اما به احتمال بسیار بالا روندی شبیه به فعال کردن پوسته‌ی Galaxy Skin داشته باشد. 
برخی از دست اندرکاران این بازی در رویدادی که در تاریخ 16 مارس برگزار خواهد شد حضور خواهند داشت و اطلاعاتی بیشتر درباره‌ی این پوسته عرضه خواهند کرد. با توجه به اینکه ممکن است خود صرف این پوسته دلیلی کافی برای S10+ نباشد، سامسونگ در برخی کشورها علاوه بر آن یک جفت هدفون Galaxy Buds را نیز به عنوان اشانتیون همراه این دستگاه عرضه خواهد کرد.
 

نظر خودتان را ارسال کنید