noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پیش خرید سامسونگ گلکسی S10 در 21 فوریه آغاز می شود

نویسنده: gsmarena.com ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۹ ب.ظ مشاهده: ۶۶۵ بار
پیش خرید سامسونگ گلکسی S10 در 21 فوریه آغاز می شود


برای مدتی مدید است که می‌دانیم سامسونگ چند روز پس از رخداد رونمایی 2 فوریه پیش خرید سامسونگ گلکسی S10 را آغاز خواهد کرد. اما معلوم شد که این خبر صحت ندارد و در واقع نه «چند روز» بعد بلکه تنها یک روز پس از رخداد 20 فوریه پیش‌فروش گلکسی S10 آغاز می‌شود. در زیر می‌توانید پوستر تبلیغاتی‌ای را ‌بینید که در کشور اندونزی نصب شده و هر دو تاریخ را با دقت مشخص کرده است.

s10-pre-orders-1

آغاز پیش‌خرید سامسونگ گلکسی S10 بله درست است تاریخ برگزاری رخداد رونمایی در عکس 21 فوریه می‌باشد؛ اما به ساعت برگزاری دقت کنید! دقیقا پس از نیمه شب است، بنابراین در غرب که رخداد مورد نظر در آن برگزار می‌شود هنوز 20 فوریه خواهد بود!
پیش خرید سامسونگ گلکسی S10 از 8 مارس آغاز خواهد شد. به هر حال، وب سایت http://www.galaxylaunchpack.com/ فعال است؛ اما چیز زیادی در آن قرار داده نشده و تنها چیزی که با آن مواجه خواهید شد ساعت شمارش معکوس و ویدیوی تبلیغاتی این سری است. 
قیمت‌های اروپا و بریتانیای سری Galaxy S10 را می‌دانیم هرچند هنوز قیمت رسمی‌ای از سوی سامسونگ اعلام نشده است. قطع به یقین این سری از گوشی‌های سامسونگ ارزان نخواهند بود؛ اما یادمان باشد که تمامی این غول‌ها از چیپ ست‌های فوق‌العاده قوی، تکنولوژی Wi-Fi 6 و شارژ وایرلس بسیار پیشرفته‌ای برخوردارند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید