noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پیش ثبت نام گوشی S10 آغاز شد

نویسنده: sammobile.com ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۲ ب.ظ مشاهده: ۳۹۸ بار
پیش ثبت نام گوشی S10 آغاز شد


پیش ثبت نام گوشی S10

پیش ثبت نام گوشی S10 : فروشگاه خرده فروشی Flipkart فاش کرده است که از تاریخ 22 فوریه آغاز به پذیرش پیش ثبت نام گوشی S10 در هند خواهد کرد. با توجه به اینکه Flipkart فروشنده‌ی انحصاری گوشی‌های S9 و S9+ در هند بود احتمالا این فروشگاه تنها فروشنده‌ی آنلاین S10 نیز باشد. البته فروشگاه آنلاین رسمی سامسونگ نیز پذیرش پیش خرید خواهد داشت.
فروشگاه Flipkart هنوز هیچ جزئیات دیگری منتشر نکرده است؛ وب سایت رسمی سامسونگ اعلام کرده است که هر سه مدل S10 در هند، در دسترس خواهند بود. اما این که آیا مدل‌های سرامیکی S10+ نیز در هند عرضه خواهند شد یا خیر هنوز مشخص نیست. در سال‌های اخیر روند قیمت‌گذاری سامسونگ بر روی پرچم‌های خود در هند جالب توجه بوده است و این بدین دلیل است که سامسونگ گوشی‌های خود را در این کشور از طریق کارخانه‌های محلی خود تولید و عرضه می‌نماید؛ انتظار می‌رود که برای سری S10 نیز هم همین روند توسط سامسونگ پی گرفته شود.
شرکت سامسونگ همچنین گوشی تاشوی خود، گلکسی F، و چندین دستگاه جدید پوشیدنی مانند، ساعت‌های هوشمند Galaxy Watch Active، را نیز در مراسم رونمایی اخیر خود معرفی کرد؛ اما چگونگی و تاریخ عرضه‌ی آنها در هند مشخص نیست و سامسونگ رسما در این مورد هنوز چیزی اعلام نکرده است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید