noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پیام دادن در گوگل مپ

نویسنده: techradar.com ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۳۵۱ بار
پیام دادن در گوگل مپ

پیام دادن در گوگل مپ

پیام دادن در گوگل مپ : امروزه برنامه های پیام رسان بسیاری برای استفاده در گوشی ها معرفی شده و تعداد بالای پیام ها گاهی موجب گیج شدن ما می شوند . اکنون به نظر میرسد برنامه ی Google Maps نیز مجهز به ویژگی پیام دادن در گوگل مپ گردیده است. بسیاری از کاربران خبر داده اند که این ویژگی به برنامه ی Google Maps آن ها اضافه شده. 
اما فکر استفاده از این برنامه جهت چت کردن با دوستان از سرتان بیرون کنید. این ویژگی این امکان را نخواهد داشت و فقط برای فرستادن پیام به کسب و کارها و مراکز خاص تعبیه گردیده .
 این ویژگی زمانی کارایی دارد که ساعات فعالیت یک کسب و کار مشخص نشده و یا شماره ی تماس آن درج نشده باشد و با فرستادن پیام می توانید اطلاعات را دست آورید. از این رو این ویژگی می تواند برای این برنامه بسیار مثبت باشد. 

screen-google-map
پیام دادن در گوگل مپ

اسکرین شاتی که توسط یکی از کاربران وب سایت Reddit منتشر شده نشان می دهد که در برنامه یک ویژگی Messages اضافه گردیده. می توان بر روی یک کسب و کار بزنید و در قسمت اطلاعات ،  Messages را بفشارید و به آن پیام بدهید. این ویژگی ارتباطی با دوستانتان نداشته و نگران دریافت پیام ها در حین استفاده از برنامه و یا پیدا کردن آدرس نباشید .
 البته کسب و کار مربوطه باید این ویژگی را فعال نماید تا بتوان به آن پیام داد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید