noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پیام اضطراری SOS Messages سامسونگ چیست

نویسنده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۳۳۹ بار
پیام اضطراری SOS Messages سامسونگ چیست

قابلیت پیام اضطراری SOS Messages چند سالی است که در دستگاه های سامسونگ وجود دارد و طبیعتاً این قابلیت در سری نوت 10 هم دیده می شود. هنگامی که این قابلیت فعال می شود، لوکیشن صاحب گوشی به همراه زنگ هشدار به شماره تماس های از پیش تعریف شده فرستاده می شود؛ البته باید در این شرایط کاربر دکمه ی پاور را سه بار به صورت پشت سر هم بفشارد.

پیام اضطراری SOS Messages

قابلیت پیام اضطراری SOS Messages نوت 10 همچنین می تواند طوری تنظیم شود که به سرعت با دوربین های پشت و جلو عکس گرفته شود و صداهای 5 ثانیه ای ضبط شود؛ بدین ترتیب مخاطب شرایط شما را بهتر متوجه می شود. 
برای راه اندازی SOS messages، تنظیمات را باز کنید، وارد Advanced features شوید و با رفتن به پایین فهرست، Send SOS messages را پیدا کنید و انتخاب نمایید. 
پیام اضطراری SOS Messages
بر روی کلید روشن خاموش ضربه بزنید و قابلیت را فعال کنید. اگر شما قبلاً دکمه را طوری تعریف کرده باشید که با دو ضربه دوربین را فعال کند، به شما هشدار داده می شود که اشتباهاً سه بار دکمه را فشار ندهید؛ زیرا پیام کمک خواستن شما برای مخاطبی که در نظر گرفته اید، فرستاده می شود. 
پیام اضطراری SOS Messages
قوانین و مقررات را با دقت مطالعه کنید و Agree را تیک بزنید. از شما خواسته می شود، مخاطب مد نظر خود را انتخاب کنید. بر روی Add ضربه بزنید و از میان گزینه های ساختن مخاطب جدید و یا انتخاب از مخاطب های موجود، یکی را انتخاب کنید. می توانید چهار مخاطب انتخاب کنید. بر روی Done ضربه بزنید و به صفحه ی اصلی SOS messages برگردید. 
پیام اضطراری SOS Messages
بر روی Attach pictures یا Attach audio recording ضربه بزنید تا فعال یا غیرفعال شوند. آن ها جداگانه کار می کنند؛ بنابراین می توانید یکی از آن ها یا هر دو را فعال کنید. 
پیام اضطراری SOS Messages
امیدواریم هیچ کس در شرایط اورژانسی قرار نگیرد، اما آماده بودن برای شرایط اضطراری ایده ی بدی نیست. چند ماه پیش بود که Galaxy S8 باعث شده بود تا جان بیست نفر در فیلیپین نجات داده شود. در حادثه ی دریایی رخ داده، مقاومت دستگاه به آب و اتصال GPS توانست ناجی چندین نفر باشد. سامسونگ از این فرصت استفاده و اهمیت پیام های SOS را یادآوری کرد. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید