noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پيدا كردن سريال نامبر گوشي سامسونگ Galaxy A70

نویسنده: samsungia ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ ق.ظ مشاهده: ۴۵۹ بار
پيدا كردن سريال نامبر گوشي سامسونگ Galaxy A70

می توان پيدا كردن سريال نامبر گوشي سامسونگ Galaxy A70 را از چندین روش مختلف انجام داد ، برخی از آنها مخفی بوده و باید آنها را پیدا کنید ، برخی دیگر هم در سیستم عامل ذخیره شده و یک سری از آنها هم به صورت فیزیکی روی گوشی نوشته شده اند. اما در کنار کد IMEI گوشی Galaxy A70 اطلاعات دیگری هم نوشته شده که شاید به آنها هم نیاز داشته باشید ، نظیر Wi-Fi MAC که برخی از اتصالات وای فای به آن نیاز دارند. 

به دست آوردن کد imei گوشی A70

 
 
در این مقاله به روش های مختلف پیدا کردن کد imei گوشی A70 اشاره خواهیم داشت ، یک روش اصلی و جهانی برای پیدا کردن کد IMEI در گوشی های سامسونگ وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود. 
 
1- گوشی را آنلاک کرده و شماره گیر را باز کنید. 
2- کد روبرو را تایپ نمایید : #*06#* 
3- یک پنجره در مقابل شما باز خواهد شد که در آن کد یا کدهای IMEI نوشته شده. 
 
کد IMEI استفاده های مختلفی دارد و یکی از آنها نشان دادن اصل بودن گوشی Galaxy A70 می باشد. از آن نیز می توان برای پیدا کردن اطلاعات فنی گوشی استفاده نمود. علاوه اینکه در صورتی که گوشی دزدیده شود می توان از آن برای پیدا و یا لاک کردن گوشی استفاده کرد. زمانی که کد IMEI را جستجو کرده و پیدا کنید به اطلاعاتی شامل 1- مشخصات وارانتی 2- لیست سیاه IMEI 3- شماره سریال 4- مشخصات فنی 5- تاریخ خرید ( ثبت نام ) 6- محل ساخته شدن آن دسترسی پیدا کنید.
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید