noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پلی گلکسی لینک برنامه پخش بازی های کامپیوتر

نویسنده: sammobile.com ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲ ق.ظ مشاهده: ۵۱۱ بار
پلی گلکسی لینک برنامه پخش بازی های کامپیوتر

پلی گلکسی لینک برنامه پخش بازی های کامپیوتر

در مراسم رونمایی هفته ی پیش، سامسونگ به طور خلاصه در مورد قابلیت پلی گلکسی لینک برای پخش بازی های کامپیوتر بر روی نوت 10 صحبت کرد. این کمپانی از طرز کار این سرویس و تاریخ انتشارش حرفی نزد. در ویدیویی که در یک کانال کره ای در یوتیوب منتشر شده، کمی در این باره اطلاعات داده شده است. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


این برنامه از اوایل سپتامبر برای دانلود بر روی ویندوز و اندروید در دسترس قرار می گیرد. در این ویدیو گفته می شود که این سرویس رایگان است و تاخیر کمی دارد. همچنین این سرویس توسط یک استارتاپ نیویورکی به اسم  Parsec ساخته شده است.
Parsec یک برنامه ی اندرویدی در پلی استور گوگل دارد که به دستگاه های سامسونگ محدود نمی شود. پلی گلکسی لینک شاید همان برنامه ی Link to Windows موجود در نوت 10 باشد که تغییر نام یافته است. مشخص نیست که PlayGalaxy Link قابلیت های بیشتری و عملکرد بهتری نسبت به برنامه ی Parsec در پلی استور دارد یا خیر. 
علاوه بر این، امکان پخش بازی های کامپیوتر بر روی تلفن همراه و تبلت از طریق برنامه ی Steam Link  هم امکان پذیر است. در واقع، سامسونگ یک ورژن بهبودیافته از Steam Link را برای دستگاه های گلکسی بر روی گلکسی استور قرار داده است که ممکن است موجب عدم استقبال از  PlayGalaxy Link بشود. یکی از مزایای نرم افزار Parsec این است که لازم نیست هر دو دستگاه به یک شبکه ی وای فای وصل باشند و با اینترنت دیتا نیز کار می کند.
از آنجا که گوگل و مایکروسافت با همکاری هم سرویس های پخش بازی مبتنی بر فضای ابری می سازند، احتمال دارد سامسونگ با PlayGalaxy Link پا را فراتر از Steam Link نهاده باشد و برنامه های خاصی داشته باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید