noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پرینترهای HP صاحب قابلیت کنترل صوتی می‌شوند

نویسنده: gadgestnews.ir ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴ ق.ظ مشاهده: ۳۹۳ بار
پرینترهای HP صاحب قابلیت کنترل صوتی می‌شوند

پرینترهای HP صاحب قابلیت کنترل صوتی می‌شوند

پرینترهای HP به زودی صاحب قابلیت کنترل صوتی می‌شوند. بنابراین در آینده می‌توانید با فرامین صوتی عملیات چاپ را انجام دهید.
 
همانطور که در نمایشگاه CES امسال شاهد عرضه دیوایس هایی مجهز به کنترل صوتی شامل اسپیکرها، هدفون ها و لوازم خانگی بودیم، اینگونه به نظر می‌رسد گجت هایی با پشتیبانی از فرامین صوتی به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای سال 2018 تبدیل شده‌اند. با این حال یکی محصولاتی که پشتیبانی از فرامین صوتی در آن ظاهرا فراموش شده بود پرینترها بودند که ظاهرا شرکت HP قصد دارد این رویه را تغییر دهد.
کمپانی اچ پی به تازگی اعلام کرده است که پشتیبانی از سرویس‌های دستیار دیجیتالی شامل آمازون الکسا، گوگل اسیستنت و مایکروسافت کورتانا را به محصولات مختلف خود اضافه خواهد کرد. البته نکته‌ی فراموش شده اضافه شدن دستیار سیری اپل است، بنابراین مشخص نیست که آیا اچ پی از Siri نیز پشتیبانی در آینده انجام خواهد داد یا از برنامه‌های خود آن را خارج کرده است.
 
به نقل از Anneliese Olson، مدیر و مدیرجهانی پرینترهای جهانی شرکت اچ پی:
حالا پرینترهای اچ پی می‌توانند دنیای چاپگرها را از آنچه که هست تغییر دهند. ما حدس می‌زنیم اچ پی این اجازه را به چاپگرهای نه چندان قدیمی خواهد داد تا با یک به روزرسانی بتوانند از این قابلیت بهره‌مند شوند. آیا دیگر کمپانی های پرینترسازی نیز به این موج جدید خواهند پیوست یا اچ پی در ساخت این دنیای تازه یکه تاز خواهد بود؟ در حال حاضر اطلاعات بیشتری از پرینترهای HP مجهز به دستیاران هوشمند در دست نیست و باید برای آشنایی بیشتر با آن‌ها منتظر بمانیم.

    نظر خودتان را ارسال کنید