noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پرچمدار سامسونگ 2019 برنده جایزه ی نوآوری 2019

نویسنده: sammobile ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹ ب.ظ مشاهده: ۲۸۱ بار
پرچمدار سامسونگ 2019 برنده جایزه ی نوآوری 2019

سامسونگ به دلیل قرار دادن فناوری وای فای پیشرفته در سری پرچمدار سامسونگ 2019 خود یعنی Galaxy S10 خود موفق به کسب جایزه ی " بهترین فناوری وای فای 2019" از Wireless Broadband Alliance شده است .گوشی Galaxy S10 نخستین گوشی هوشمند در جهان بوده که موفق به کسب این جایزه ی ارزشمند شده. دلیل کسب این جایزه پشتیبانی از Wi-Fi 6 و ویژگی های هوشمند وای فای عنوان شده. ویژگی وای فای هوشمند بر روی دیگر پرچمداران سامسونگ از جمله Galaxy Note 10 و Galaxy Fold مورد استفاده قرار گرفته است.

پرچمدار سامسونگ 2019 برنده جایزه ی نوآوری 2019

 
 
سامسونگ در مورد وای فای هوشمند پرچمدار سامسونگ 2019 توضیح داده : " این ویژگی مجهز به فناوری یادگیری ماشینی بوده و می تواند پهنای باند را به صورت خودکار تغییر داده تا بالاترین سرعت در امن ترین محیط در اختیار کاربر قرار گیرد." این ویژگی که در منوی Settings و زیرشاخه ی Advanced گوشی Galaxy S10 قرار گرفته و این قابلیت را داشته تا محیط ها و اتصال های ناامن را شناسایی کرده و به کابر هشدار می دهد تا ارتباط را قطع نموده و از اطلاعات محافظت به عمل آورد. علاوه اینکه این امکان را فراهم کرده تا زمانی که یه شعاع پوشش وای فای که به طور معمول استفاده می کنید مانند وای فای منزل یا محل کار ، به صورت خودکار به آن متصل شود. دیگر ویژگی وای فای هوشمند این بوده که زمانی که سرعت و توانایی آنتن دهی وای فای متصل شده کافی نباشد به صورت خودکار اتصال را قطع کرده و موبایل دیتا یا اینترنت همراه را فعال می کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
با اینکه اکنون پشتیبانی از وای فای 6 در بسیار از گوشی های هوشمند سامسونگ قرار داده شده ، گوشی Galaxy S10 نخستین گوشی سامسونگ بود که با پشتیبانی از این فناوری تازه به بازار عرضه شد. فناوری وای فای 6 سرعت اتصالی 20 برابر سریعتر را ارائه کرده و نیز زمانی که چندین دستگاه به روتر متصل شده از کیفیت اتصال کاسته نمی شود. یکی دیگر از ویژگی های برتر وای فای 6 این بوده که موجب می شود تا دستگاهی که از آن در حال استفاده بوده میزان باتری کمتری را برای متصل ماندن مصرف کند. البته خب می دانیم که فناوری وای فای 6 به تازگی به بازار معرفی شده و روترهای زیادی با پشتیبانی از آن وجود نداشته و اگر هم باشند قیمت هایی بالا دارند و شاید نیاز به چنین هزینه ای نداشته باشید. هزینه ی 1000 دلار برای تهیه ی یک پرچمدار به خودی خود هزینه ای سنگین است و ممکن است فعلا آمادگی هزینه ی سنگین تر را نداشته باشید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید