noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 11 با دو نمایشگر ؟

نویسنده: ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹ ق.ظ مشاهده: ۲۵۰ بار
پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 11 با دو نمایشگر ؟

اگر قرار باشد که پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 11 با دو نمایشگر ارائه شوند و چیزی شبیه به Nubia Z20 باشند می توانیم بگوییم که اکنون این فناوری به مرز پختگی رسیده و آماده ی استفاده در گوشی های هوشمند است و شرکت های بزرگ فناوری نیز گوشی هایی را با نمایشگرهای دوگانه طراحی کرده اند. پیشتر هم گوشی هایی با دو نمایشگر ارائه شده بودند که با استقبال ناچیزی روبرو شدند اما اینبار فرق خواهد داشت زیرا نمایشگری که در زیر قرار میگیرد تمام صفحه خواهد بود و همچین گوشی به صورت کاربردی تولید نشده و تنها در سطح رندر و عکس های پتنت و ثبت اختراع بوده تا اینکه سال گذشته تغییراتی در آن ایجاد شد و اینطور به نظر رسید که شرکت ها آماده ی ارائه ی این فناوری هستند. 

 

پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 11


اکنون باید نمایشگرهای پانچ هول و همراه با ناچ کنار بروند زیرا نوبت به گوشی های هوشمند با نمایشگرهای دوگانه رسیده که به نظر میرسد بهترین روش برای ارائه ی پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 11 با نمایشگرهای تمام صفحه باشد. این یکی از روش هایی بوده که سامسونگ سالهاست به دنبال آن بوده و پیشتر هم در سال 2019 با ارائه ی Galaxy A80 با سیستم دوربین چرخان برای نخستین بار یک گوشی تمام صفحه را ارائه کرد. 
 
اما گوشی Galaxy A80 سامسونگ خیلی خوب از آب در نیامد زیرا سیستم دوربین آن به هر دلیلی نمی تواند به طور مناسب عکسبرداری کند و تصاویر کمی تار ثبت می شوند. سیستم دوربین Nubia Z20 هم اصلا حرفی برای گفتن ندارد زیرا با دنیای تصویربرداری کاملا بیگانه است. 
 
شاید به همین دلیل سامسونگ تصمیم گرفته است تا از روشی دیگر برای تولید گوشی های تمام صفحه استفاده کند. از فناوری صفحه ی نمایشگر دوگانه که روی نمایشگر سطحی از دو دوربین پانچ هول استفاده شده و می توانید طراحی آن را در عکس پایین مشاهده نمایید. با نگاه انداختن به این گوشی که بیشتر شبیه به یک سفینه ی فضایی است این ایده را به شما میدهد که آیا این می تواند S11 باشد؟ شاید بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید زیرا سامسونگ هم این کار را نخواهد کرد و از این طراحی بجای پرچمدار خود که می تواند حرکتی ریسکی هم باشد در یک گوشی سری A استفاده کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

    نظر خودتان را ارسال کنید