noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پرده سینمایی LED سامسونگ در مالزی نصب شد

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ ق.ظ مشاهده: ۳۵۸ بار
پرده سینمایی LED سامسونگ در مالزی نصب شد

پرده سینمایی LED سامسونگ

سامسونگ پرده سینمایی LED سامسونگ را در مالزی نصب کرد، این چهارمین پرده ی سینمایی سامسونگ در این کشور است. آخرین آن ها در سینمای TGV در مرکز خرید i-City نصب شده است. این پرده ی سینما، صفحه ی 14 متری اونیکس است که در حال حاضر بزرگترین صفحه LED است. 
با اولین پرده برداری از این پرده ی سینمایی در جولای 2017 در کشور کره، این پرده سینمایی LED سامسونگ کم کم به سالن های نمایش برگزیده ی 16 کشور جهان راه پیدا کرد. بزرگترین آین پرده های سینما که 14 متری هستند، تنها در هند، چین و مالزی کار گذاشته شده اند. 
سامسونگ صفحه نمایش های LED غول آسا را جایگزین سیستم قدیمی و پروژکتوری سینماها کرده است. این صفحه نمایش ها نه تنها بزرگتر هستند بلکه از کیفیت 4k برخوردارند، قابلیت HDR و روشنایی و کنتراست بی نظیر دارند. صدای اونیکس این صفحه نمایش هم دارای فناوری نوآورانه مشترک از Harman و Samsung Audio Lab می باشد. صفحه نمایش های اونیکس تجربه ی تماشای غوطه ور کننده ی تصاویر را به تماشاچیان هدیه می دهد. 
سینمای TGV در مرکز خرید i-City همچنین دارای صندلی های تغییرپذیر و خواباندنی است. هر جا که نشسته باشید می توانید صندلی ها را طوری تنظیم کنید که بهترین دید را به پرده ی سینما داشته باشید. به علاوه، سامسونگ در مجاورت سالن های سینما، یک ایستگاه شارژ نصب کرده که دارای پدهای شارژ بی سیم و پورت های USB هستند تا هنگامی که منتظر شروع سانس خود هستید، بتوانید دستگاه های خود را شارژ نمایید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید