noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پاوربانک وایرلس سامسونگ همراه با پد شارژ بیسیم

نویسنده: sammobile.com ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۳۱۸ بار
پاوربانک وایرلس سامسونگ همراه با پد شارژ بیسیم

فناوری های بیسیم روز به روز سایه ی خود را بر زندگی های ما افزایش داده و سیطره ی خود را افزایش میدهند. این فناوری روز دنیاست و چیزی است که کاربران از شرکت های فناوری طلب می کنند و اهمیت بالای این فناوری در زندگی مدرن انکار ناپذیر است. سامسونگ یکی از شرکت های فعال در زمینه ی فناوری های بیسیم بوده و به تازگی از دو محصول تازه ی بیسیم رونمایی نموده. یکی از این محصولات پاوربانک وایرلس سامسونگ و دیگری شارژر بیسیم دوگانه یا همان Duo Pod Charger می باشد. این دو محصول با پشتیبانی از فناوری qi ارائه شده اند تا بتوان توسط آنها گوشی های سامسونگ گلکسی و دیگر گوشی های هوشمند با پشتیبانی از فناوری qi را شارژ نمود. پاور بانک وایرلس سامسونگ و پد شارژ بیسیم می توانند به سرعت محصولات بیسیم این شرکت مانند Galaxy Buds و Galaxy Watch را شارژ کنند. 

پاوربانک وایرلس سامسونگ همراه با پد شارژ بیسیم

 
یکی از مدیران ارشد سامسونگ در مورد این محصولات بیسیم عرضه شده به بازار گفته : " ما در سامسونگ این اشتیاق را داریم تا کاری را که نمی توان انجام داد را به انجام برسانیم و نشان دهیم که توانایی بالایی داریم. ارائه ی دو محصول بیسیم تازه که با فناوری شارژ وایرلس و طراحی زیبا ارائه شده اند نیز نمان کننده ی این ایده ی ما بوده تا بتوانیم تجربه ای متفاوت را برای کاربرانمان فراهم کنیم. دو محصول تازه یعنی پاوربانک وایرلس سامسونگ و شارژر بیسیم برای نسل تازه که انتظارهایی متفاوت دارند ساخته شده و علاوه بر امکان استفاده از محصولات سلامتی ، موجب خواهند شد تا زندگی همیشه در حال ادامه و چرخش بوده و هیچ سکونی نداشته باشد تا کمترین محدودیت را برای آنها ایجاد کند. ما امیدواریم تا این محصولات بیسیم تازه تفاوت را در زندگی کاربران عزیزمان ایجاد کنند." 
 

پاور بانک بی سیم سامسونگ 

 
پاوربانک وایرلس سامسونگ همراه با پد شارژ بیسیم
 
پاور بانک بی سیم سامسونگ  این اطمینان را به شما میدهد تا بتوانید بدون اتلاف وقت و در حین حرکت محصولات مختلف الکترونیکی خود را به صورت بیسیم شارژ نمایید. پاور بانک وایرلس سامسونگ مجهز به بدنه ای باریک اما بسیار محکم و ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بوده تا کاربران بتوانند در هر لحظه تجربه ی داشتن یک زندگی عاری از سیم را داشته باشند. در داخل پاور بانک وایرلس سامسونگ از یک باتری 10.000 میلی آمپری با امکان شارژ دو دستگاه به صورت همزمان قرار داده شده که یک دستگاه به صورت بیسیم و دستگاهی دیگر توسط کابل شارژ گردند. هر دو ویژگی شارژ این پاور بانک دارای پشتیبانی از فست شارژ و Quick Charge 2.0 می باشند. می توان از پاور بانک وایرلس سامسونگ برای شارژ دستگاه های سری S6 به بعد و Note و Galaxy Buds و Galaxy Watch استفاده نمود. 
 

شارژر Duo Pad سامسونگ

 
 
پاوربانک وایرلس سامسونگ
 
شارژر Duo Pad سامسونگ معنای داشتن زندگی کاملا عاری از سیم را با سرعت بالای فست شارژ 2.0 فراهم می کند. این شارژر بیسیم سامسونگ می تواند گوشی Galaxy S10 شما را بیش از 30 دقیقه سریعتر نسبت به دیگر شارژر های بیسیم شارژ کند. این امکان را خواهید داشت تا ساعت و گوشی سری S یا Note خود را به صورت همزمان و با سرعتی بالا شارژ نموده و در زمان خود صرفه جویی به عمل آورید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید