noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

پاوربانک بی سیم سامسونگ

نویسنده: gsmarena ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۴۱۳ بار
پاوربانک بی سیم سامسونگ

پاوربانک بی سیم سامسونگ

در این مطلب به بررسی پاوربانک بی سیم سامسونگ می پردازیم. پاوربانک ها محصولات محبوبی هستند اما پاوربانک بی سیم آن هم از برندهای مشهور بسیار کمیاب است. 
پاور بانک بی سیم سامسونگ، کمی پا را فراتر نهاده و از شارژ سریع پشتیبانی می کند. این قابلیت هم با سیم و هم بی سیم برای گوشی های سامسونگ فعال است. برای شارژ بی سیم، پاور بانک از معیار شارژ Qi در پروتکل شارژ سریع خود استفاده می کند. در مورد شارژ از طریق سیم، بازده پاور بانک می تواند 5V/2A, 9V/1.67A و 12V/1.25A باشد. این پاوربانک از شارژ سریع کوالکام 2.0 و پروتکل های شارژ سریع سامسونگ برخوردار است. این پاور بانک 10000mAh گنجایش دارد. 
 
در آزمایش این پاوربانک، Redmi K20 Pro که از باتری 4000mAh برخوردار است و از شارژ سریع 4.0 پشتیبانی می کند، در کمتر از 100 دقیقه کاملاً شارژ می شود. این مدت زمان مشابه شارژ تلفن های همراه با شارژر 18W می باشد. 
این آزمایش بر روی Galaxy Tab S5e انجام شد: باتری   7040mAh این دستگاه در عرض دو ساعت کاملاً شارژ شد. 
پاوربانک بی سیم سامسونگ

فرآیند شارژ  iPhone XR چهار ساعت طول می کشد. این پاور بانک از آلومینیوم ساخته شده و روکش پلاستیکی دارد. این پاور بانک در طول زمان آسیب نمی بیند. 
 
این پاوربانک برای شارژ کردن از پورت USB-A و برای شارژ شدن از پورت USB-C استفاده می کند. چهار لامپ LED در زیر پاوربانک میزان شارژ آن را نشان می دهند. با یک دکمه می توان پاوربانک را شارژ نمود اما اگر برای مدتی دستگاهی براش شارژ پیدا نکند، خود به خود خاموش می شود. 
یک کابل کوتاه بیست سانتی متری برای شارژ سایر دستگاه ها در نظر گرفته شده است. این پاوربانک می تواند دو دستگاه را به صورت هم زمان شارژ کند: یکی با سیم و دیگری بدون سیم. البته سرعت شارژ کاهش پیدا می کند اما اگر صاحب یک Galaxy S10 و یک Galaxy Watch هستید، می توانید آن ها را به صورت هم زمان شارژ کنید.
قیمت پاوربانک بی سیم سامسونگ ، 59.99 دلار قیمت دارد که این قیمت کمی برای یک شارژر سیم دار  10000mAh  بالاست. به هر حال شارژ بی سیم مزیتی است که این پاوربانک نسبت به پاوربانک های سیم دار دارد. 
 
شارژ سریع برای دستگاه های غیر سامسونگ عمل نمی کند، اما اگر دارای یکی از گوشی های سری نوت و یا سری S و همچنین ساعت های هوشمند سامسونگ هستید، می توانید به وسیله ی این پاوربانک دستگاه خود را به سرعت شارژ کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید