noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی Dark Mode مخصوص گوگل اپ و گوگل اسیستنت سرانجام عرضه شد

نویسنده: androidcentral ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲ ب.ظ مشاهده: ۲۸۳ بار
ویژگی Dark Mode مخصوص گوگل اپ و گوگل اسیستنت سرانجام عرضه شد

ویژگی Dark Mode مخصوص گوگل اپ و گوگل اسیستنت سرانجام عرضه شد 

سرانجام و پس از مدت ها انتظار ویژگی Dark Mode مخصوص Gmail و Play Store آماده شده و عرضه ی آن از ابتدای هفته آغاز شده و این ویژگی مخصوص Google app و Google Assistant هم در حال ارائه می باشد. البته گوگل اپ مجهز به Dark Theme شده بود و استفاده از آن برای تعدادی محدودی فراهم بود اما این نخستین باری است که این ویژگی در گوگل اسیستنت قابل استفاده می باشد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
این خبر توسط وب سایت های Reddit و XDA developers اعلام گردیده و به صورت مشخص گفته شده که این ویژگی توسط آپدیت هایی که از سوی سرور فرستاده می شود ، فعال خواهد شد. هم اکنون کاربران در کشورهای آمریکا ، انگلستان و استرالیا می توانند از این ویژگی استفاده کنند. 
 
ویژگی Dark Mode مخصوص گوگل اپ و گوگل اسیستنت
 
ویژگی Dark Mode که تصویری از آن را در بالا مشاهده می کنید به زودی و در هفته های آینده به صورت جهانی و در قالب آپدیتی مخصوص برای تمامی کاربران قابل استفاده خواهد بود. خبر خوب هم این بوده که ویژگی Dark Mode را می توان در اندروید 9 Pie استفاده کرد و لزومی به انتظار برای اندروید 10 نخواهیم داشت. در کنار این آپدیت گفته شده که امکان انتخاب تم ها دارک و لایت وجود داشته و یک ویژگی صرفه جویی در مصرف باتری نیز در آن گنجانده شده. نکته ی عجیب اینجاست که هنوز سرویس Google Podcast فاقد Dark Mode بوده و مانند قبل اجرا می شود. بی تردید گوگل هنوز طراحی این ویژگی را تکمیل نکرده و در آینده شاهد حضور دارک مد در این اپلیکیشن هم خواهیم بود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید