noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی پخش زنده گلکسی نوت ۱۰ فعال شد

نویسنده: sammobile ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲ ب.ظ مشاهده: ۳۰۵ بار
ویژگی پخش زنده گلکسی نوت ۱۰ فعال شد

ویژگی پخش زنده گلکسی نوت ۱۰ در آمریکا و کره فعال شد 

به تازگی امکان استفاده از اپلیکیشن PlayGalaxy Link شرکت سامسونگ در کشورهای آمریکا و کره در دسترس قرار گرفته. غول کره ای از این اپلیکیشن PlayGalaxy Link در کنار گلکسی نوت ۱۰ رونمایی نموده و همانطور که انتظار می رود تنها بر روی گوشی های پرچمدار سامسونگ قابل دسترسی خواهد بود. البته فعلا اجرای برنامه در طح Beta بوده و قرار است به زودی برای دیگر گوشی های هوشمند سامسونگ گلکسی هم ارائه شود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

اگر بخواهیم دقیق بگوییم شما در خارج کشورهای آمریکا و کره هم می توانید اپلیکیشن مخصوص Windows 10 را دانلود کنید اما تا زمانی که نتوانید اپلیکیشن مخصوص را بر روی گلکسی نوت ۱۰ خود دانلود کنید نمی توانید بازی ها را بر روی کامپیوتر اجرا کنید. اگر این کار را انجام دهید و برنامه را بر روی کامپیوتر اجرا کنید و یک بازی را بر روی گوشی باز کنید کامپیوتر نمی تواند آن را پیدا کند. علاوه اینکه این امکان را نخواهید داشت تا بتوانید بازی های دلخواه خود را که روی گوشی هستند به لیست اضافه کنید. ارائه ی این ویژگی می تواند توجه بسیاری را به استفاده از گوشی های سامسونگ گلکسی جذب کند اما تا ارائه ی رسمی آن باید فعلا صبر داشته باشیم. 

شاید لازم باشد که بدانید اپلیکیشن PlayGalaxy Link سامسونگ برای ایجاد ارتباط و پخش آنلاین بازی از فناوری پخش آنلاین Parsec استفاده می کند که خود این شرکت اپلیکیشن پخش آنلاین مجزا را برای گوشی های اندرویدی مختلف ارائه کرده و اگر می خواهید از کارایی این اپلیکیشن تازه ی سامسونگ آگاهی بیشتری پیدا کنید شاید امتحان کردن اپلیکیشن این شرکت بتواند سر نخی مناسب باشد. این برنامه می تواند بازی ها و محتوا را توسط وای فای و Data یا اینترنت همراه به اشتراک بگذارد.

 

    نظر خودتان را ارسال کنید