noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی های گوشی گلکسی نوت 10 دستخوش تغییر خواهند شد

نویسنده: sammobile ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵ ب.ظ مشاهده: ۲۱۰ بار
ویژگی های گوشی گلکسی نوت 10 دستخوش تغییر خواهند شد

ویژگی های گوشی گلکسی نوت 10 دستخوش تغییر خواهند شد 

گوشی گلکسی نوت 10 : رندرهای تازه ای که از گوشی Note 10 Pro منتشر شده مسیر رندرهای دیگر را ادامه داده و شباهت های زیادی نسبت به آنها دارد. پیشتر تایید شده بود که پرچمدار آینده ی سامسونگ در دو مدل مجزا ارائه خواهد شد که مدل بزرگتر با نام گوشی گلکسی نوت 10 پرو عرضه می گردد. 
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

بسیاری انتظار داشتند که Note 10 Pro مانند گوشی S10 Plus با سیستم سلفی دو دوربینه یا مانند گوشی S10 5G با دوربین سلفی ToF ارائه شود که در رندرهای تازه اثر از هیچ یک از آنها دیده نمی شود. طرحی که در این رندرها از Galaxy Note 10 Pro دیده می شود بسیار مشابه به Note 10 ساده بوده که دارای حاشیه هایی باریک و لبه های خمیده می باشد. علاوه بر این ، یک سیستم دوربین عمودی به همراه حسگر ToF در این رندر نیز دیده می شود. 
 
در زیر این گوشی یک پورت USB-C در کنار اسپیکر و ورودی S Pen دیده می شود و البته اثری از جک 3.5 میلیمتری وجود ندارد. دکمه ها نیز بر روی این گوشی دیده می شوند اما همانطور که انتظار می رفت سامسونگ در حذف دکمه ی مخصوص بیکسبی کاملا جدی به نظر رسیده و آن را از روی بدنه ی Note 10 حذف نموده. بر اساس گزارشات گوشی گلکسی نوت 10 پرو با ابعاد 7.9*77.4*162.3 و نمایشگر 6.75 اینچی و دوربین سلفی تکی که در مرکز بالای صفحه قرار دارد ارائه خواهد گردید. 

ویژگی های گوشی گلکسی نوت 10
 
ویژگی های گوشی گلکسی نوت 10
 
مشخص نیست که آیا این رندرها بر اساس حدس و گمان بوده با از طرحی خاص و منبعی موثق گرفته شده که اگر از منبعی خاص و موثق گرفته شده باشد می توان گفت که گوشی گلکسی نوت 10 پرو بدون سیستم سلفی دو دوربینه ارائه خواهد شد که به معنای عدم حضور قابلیت Auto Focus در حین فیلم برداری خواهد بود. البته نمی توان گفت که سامسونگ تصمیم جالبی برای قرار دادن دوربین سلفی در مرکز گرفته ، زیرا ظاهر آن را بسیار عجیب کرده و این احتمال وجود دارد که تا روز رونمایی تغییر ظاهری در نوت 10 دیده شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید