noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی های گلکسی واچ اکتیو به ساعت های قدیمی تر اضافه شدند

نویسنده: engadget.com ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۱۸۰ بار
ویژگی های گلکسی واچ اکتیو  به ساعت های قدیمی تر اضافه شدند

ویژگی های گلکسی واچ اکتیو

می توانید رابط کاربری Slicker و ویژگی های سلامتی بهبود یافته را دریافت نمایید ویژگی های گلکسی واچ اکتیو در ساعت های قدیمی تر سامسونگ نیز فعال شدند و بنابراین برای اینکه بتوانید از تمامی ویژگی های گلکسی واچ اکتیو بهره ببرید ، نیازی به ارتقاء و خرید ساعت جدیدتری نیست و بدین ترتیب ، این شرکت بروزرسانی را ارائه نموده که  رابط کاربری ActiveIndex ،ویژگی های سلامتی و دیگر بهینه سازی مخصوص Gear S3 ، Gear Sport و Galaxy Watch را  به ارمغان می آورد.
و از اینرو با این بروزرسانی می توانید رابط کاربری پویاتر  و راحت تری داشته باشید ضمن اینکه با One UI و گوشی های قدیمی تر سامسونگ نیز سازگاری بسیار خوبی خواهند داشت. همچنین بوسیله این بروزرسانی کنترل بیشتری نیز بوجود می آید ، از جمله تنظیماتی که می توانید با یک لمس آن را بیدار کرده ، حالت گودنایت را فعال و  ویژگی Daily Briefing (برنامه های روزانه) را نیز سازماندهی کنید.

گلکسی واچ اکتیو سامسونگ با ویژگی خاص

اگر در ماه فوریه ساعت اکتیو را برای اولین بار استفاده نموده اید در حال حاضر می توانید برخی از صفحات جدید آن را دانلود نمایید.
در قسمت تنظیمات سلامتی می توانید سرعت و رصد ساده تر ترمینات را از طریق هر دو برنامه Health و گجت داشته باشید. همچنین از این به بعد می توانید شنا کردن خود را در فضای باز ردیابی و همانند اپل واچ هشدارهای ضربان قلب بالا و ردیابی خواب بهتری داشته باشید که میانگین اعداد بدست آمده را در گروه سنی شما مقایسه خواهد کرد و هنگامی که برنامه سلامتی سامسونگ را اجرا نمایید میتوانید فعالیت های روزانه را رصد کرده و هشدارهای مربوط به آن را به طور مرتب دریافت نمایید.

بهترین بند برای Galaxy Watch Active

با این بروزرسانی حتی ممکن است مصرف باتری ساعت شما به جهت کنترل برنامه ها و مدیریت حافظه بهینه تر گردد و همچنین می توانید تصاویر پس زمینه و زمان روشنایی صفحه نمایش را  تنظیم نمایید و از این طریق می توانید یک آخر هفته را بدون نیاز به شارژ ساعت هوشمندتان سپری کنید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید