noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10 که می‌توانید آنها را فعال یا غیرفعال کنید

نویسنده: tomsguide.com ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۴۴۰ بار
ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10 که می‌توانید آنها را فعال یا غیرفعال کنید

ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10تنظیم سنسور اثر انگشت 
هنگامی که گوشی جدید Galaxy S10 خود را از جعبه خارج می‌کنید از شما تنظیمات اثر انگشت را خواهد خواست؛ اما همیشه خوب است که چند اسکن اضافی از انگشت‌های مختلف خود نیز داشته باشید تا در موقعیت‌های مختلف بتوانید گوشی خود را باز کنید.

galaxy-s10-ten-features-1
ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10

 اگر فقط یک اثر انگشت ثبت کرده‌اید می‌توانید در قسمت تنظیمات گوشی به قسمت Biometrics and Security بروید و بر روی گزینه‌ی fingerprint کلیک کنید. پس از وارد کردن پسورد خود وارد دستورالعمل اثر انگشت خواهید شد و از آنجا می‌توانید چندین اسکن دیگر ثبت نمایید.
بازتنظیم کلید Bixby
سامسونگ سرانجام به کاربران اجازه داده که تنظیمات کلید Bixby را از درون خود برنامه تغییر دهند. برای این کار می‌توانید به قسمت Bixby Voice بروید تا کلید مذکور را به یک برنامه‌ی خاص اختصاص دهید.

galaxy-s10-ten-features-2
ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10

 کلید Bixby را بزنید تا صفحه‌ی Bixby Voice باز شود؛ سپس بر روی منوی سه نقطه‌ای کلیک کرده و به قسمت Settings بروید. پس از آن به پایین بروید و بر روی گزینه‌ی Bixby key کلیک کنید. سامسونگ تنها اجازه می‌دهد که عملکرد یک یا دو کلیک این کلید را تغییر دهید.
روشن کردن Gesture های تمام صفحه
سامسونگ برای نخستین بار در سری S10 امکان کنترل‌های gesture را ایجاد کرده است. این گزینه به صورت پیش فرض فعال نیست بنابراین باید به منوی تنظیمات گوشی رفته و آن را فعال کنید.

galaxy-s10-ten-features-3
ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy S10

 هنگامی که به قسمت تنظیمات وارد شدید به منوی فرعی Display بروید و بر روی Navigation Bar کلیک کنید. چندین گزینه‌ی مختلف مشاهده خواهید کرد که به شما اجازه خواهند داد تا دکمه‌های back, home و recent apps را باز تنظیم کرده یا آنها را با سه gesture مختلف جایگزین کنید.
فعال کردن قابلیت تشخیص چهره
سامسونگ در گوشی Galaxy S10 سیستم اسکن هوشمند احراز هویت که در گوشی Galaxy S9 به کار گرفته بود را با چیزی که به سادگی Face Recognition نامیده جایگزین کرده است. 

galaxy-s10-ten-features-4

 برای استفاده از این ویژگی به قسمت Settings بروید و سپس به بخش Biometrics and Security وارد شوید. گزینه‌ی Face Recognition در بالای صفحه قرار دارد؛ هنگامی که بر روی آن کلیک کردید باید رمز یا پین کد خود را وارد کنید تا دستورالعمل فعال سازی آغاز شود. پس از آن می‌توانید چند گزینه‌ی مختلف را دستکاری کنید تا اسکن چهره‌ی خود را در بهترین حالت ثبت نمایید. اگر می‌خواهید که کسی نتواند با عکستان این اسکنر را گول بزند و وارد گوشی شود حتما گزینه‌ی Faster recognition را غیرفعال کنید.
 

نظر خودتان را ارسال کنید