noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویرایش عکس آنلاین با ابزار هایی که می توانند جایگزین فتوشاپ شوند

نویسنده: makeuseof.com ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۱۴۰ بار
ویرایش عکس آنلاین با ابزار هایی که می توانند جایگزین فتوشاپ شوند

ویرایش عکس آنلاین با ابزار هایی که می توانند جایگزین فتوشاپ شوند

ویرایش عکس آنلاین : برنامه ی فتوشاپ یکی از برترین برنامه های ویرایش عکس در جهان بوده اما می توانید بدون نیاز به هزینه کردن و یا اشغال فضای ذخیره سازی گوشی ، جهت ویرایش عکس آنلاین استفاده کنید. منظور ما استفاده از اَبر افزار های Pixir یا Picmonkey نیست ، ابزار هایی که در ادامه معرفی می شوند کاربردی متفاوت خواهند داشت. البته طبیعتاً هیچ یک از ابزار ویرایش عکس آنلاین جایگزین فتوشاپ نخواهند شد ، شرکت Adobe از صدها مهندس جهت افزایش قابلیت های این برنامه استفاده می کند. 

1- Photopea : بهترین برنامه ی ویرایش عکس آنلاین
photoshop-online-free-1
ویرایش عکس آنلاین

استفاده از برنامه های آنلاین مانند Pixlr ، Sumo Paint و هر برنامه ی آنلاین دیگر را فراموش کنید ، Photopea بهترین ابزار آنلاین ویرایش عکس بوده و بسیار مشابه به فتوشاپ می باشد. رابط کاربری این برنامه بسیار شبیه به فتوشاپ بوده و به سرعت چگونگی استفاده از آن را خواهید آموخت. برای هر ویژگی قسمتی آموزشی در نظر گرفته شده تا نحوه ی استفاده از ویژگی ها را بیاموزید. تمامی ویژگی های پر استفاده ی برنامه ی فتوشاپ مانند Clone Stamp ، Layer ، Filters و .... در این برنامه قرار داده شده اند. این برنامه قابلیت باز نمودن و درست کردن فایل های PSD را نیز دارد. ویژگی برتر این برنامه ذخیره کردن عکس های ویرایش شده در کامپیوتر بوده و آن ها را در ابر افزار ذخیره نخواهد نمود.     

2- Mara.Photos 
photoshop-online-free-2
ویرایش عکس آنلاین

زمانی که این برنامه منتشر شد از دید بسیاری از کاربران دور ماند ، این برنامه فوق العاده بوده و می توان با استفاده از افکت ها و فیلتر ها عکس ها را به صورت رایگان ویرایش نمود. ابتدا باید نوع ویرایش را از میان صد نوع مختلف برگزینید ، سپس می توانید عکس های ویرایش شده را در ابر افزار ، دسکتاپ یا URL ذخیره نمایید. هر یک از انواع ویرایش ها یک میزان ایجاد تغییرات داشته که با تغییر آن عمق ویرایش تغییر خواهد یافت. 

3- Remove BG 
photoshop-online-free-3
ویرایش عکس آنلاین

برنامه ی Remove BG جادویی است. در برنامه ی فتوشاپ چوب جادو یا Magic Wand امکان انتخاب قسمتی از عکس را به شما داده و می توانید دیگر قطعات عکس را محو نمایید. این برنامه ی آنلاین نیز همین امکان را برای شما فراهم می نماید. باید آن را امتحان کنید تا عملکرد فوق العاده ی آن را متوجه شوید. جهت انجام ویرایش یک عکس را از کامپیوتر خود آپلود نموده و برنامه به صورت خودکار فرایند را بر روی آن انجام داده و پس از اتمام کار می توانید آن را دانلود و در سیستم خود ذخیره نمایید. 

    نظر خودتان را ارسال کنید