noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویدیوهای جدید از ساعت Watch Active 2

نویسنده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۴۵۲ بار
ویدیوهای جدید از ساعت Watch Active 2

ویدیوهای جدید از ساعت Watch Active 2

ساعت Watch Active 2 اخیراً به صورت رسمی معرفی شده است. سامسونگ دو ویدیو از ساعت جدیدش منتشر کرده است. این ویدیوها شبیه به ویدیوهای تبلیغاتی Tab S6 می باشند. یکی از این ویدیوهای تبلیغاتی، یک روز با Watch Active 2 نام دارد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

هر دو ویدیوی تبلیغاتی با حضور سرآشپز کارآفرین، روی چوب ساخته شده است. او به خاطر ون های سیار اغذیه فروشی اش مشهور شده است. در این ویدیو او تجربیاتش از ساعت های هوشمند و کمکی که این ساعت در کسب و کار به او کرده است، صحبت می کند و ادعا می کند جزو اولین کسانی بوده که از نسل اول Watch Active استفاده کرده است. 

لینک ویدیو

یکی از ویدیوها این واقعیت را که ساعت Watch Active 2  با ورژن بهتری از  S Health عرضه شده است را پررنگ جلوه می دهد. این ساعت هوشمند می تواند 39 فعالیت ورزشی را پیگیری کند و سرعت آن نسبت به مدل قبلی افزایش یافته است. سامسونگ با اضافه کردن قابلیت ECG به این ساعت سرعت پیشرفت هایش را بالا برده است. هرچند این قابلیت تا زمانی که از FDA مجوز دریافت نکند، غیرفعال باقی خواهد ماند.  Watch Active 2  ابزار بسیار خوبی برای کنترل وضعیت سلامتی است. این ساعت در دو اندازه و در چندین رنگ عرضه خواهد شد. 

لینک ویدیو

 

نظر خودتان را ارسال کنید