noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

وب سایت وردپرس خود را چگونه محافظت کنیم

نویسنده: downgraf.com ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۴۲۲ بار
وب سایت وردپرس خود را چگونه محافظت کنیم

وب سایت وردپرس خود را چگونه محافظت کنیم

در فضای مجازی میلیون ها وب سایت وجود دارند که با استفاده از وردپرس طراحی شده اند. وب سایت وردپرس دارای ساده ترین طراحی بوده و استفاده از آن به علت داشتن محیط دوستدار کاربر منطقی و نسبتا آسان می باشد. وب سایت وردپرس با اینکه بسیار پرطرفدار بوده اما کاستی های خودش را دارد. وب سایت هایی که توسط وردپرس طراحی شده اند بیشتر در معرض حملات سایبری از جمله هک شدن می باشند. این بیشتر زمانی اتفاق می افتد که فراموش کنید تنظیمات از پیش تعیین شده را تغییر داده و هکر ها با علم به این مساله به راحتی می توانند اطلاعات وب سایت شما را در دست بگیرند. اما نگران نباشید زیرا روش هایی وجود دارند که با انجام آنها می توانید مطمئن باشید که هیچگاه وب سایت وردپرس شما مورد هک قرار نمی گیرد. بیایید با هم نگاهی به این روش ها بیندازیم. 
چگونه از یک وب سایت وردپرسی در برابر هکرها محافظت کنیم؟ 
 

 وب سایت وردپرس

بسیاری از کارها هستند که می توانند موجب امن تر شدن وب سایت شما شوند. جهت کمک به شما لیستی از آنها را در این مقاله قرار داده ایم. 
 
1- از یک ارائه ی دهنده ی سرویس مطمئن خدمات اینترنتی دریافت کنید 
 

 
جدا از دیگر مسائلی که باید به آنها توجه کنید ، یکی از مهم ترین مسائل اینترنت و شرکتی بوده که از آن سرویس دریافت می کنید. شبکه ی اینترنت مورد استفاده یکی از مهم ترین مسائلی بوده که در طراحی یک وب سایت وردپرس باید به آن توجه کرد. باید سرویس دهنده ای را انتخاب کنید که می دانید بهترین امنیت را برای شبکه ی شما فراهم خواهد ساخت. شاید دوست داشته باشید از یک ارائه دهنده ی سرویس کم هزینه اینترنت تهیه کنید اما این انتخاب می تواند امنیت وب سایت و اطلاعات شما را به صورت همزمان به خطر بیندازد. بسیاری از ارائه دهنده های سرویس اینترنتی به صورت روزانه شبکه های خود را مورد اسکن امنیتی قرار داده و این مساله می تواند به امنیت وب سایت شما کمکی بزرگ کند. 
 
2- یک پسورد قوی تعیین کنید 
 

 
همیشه در هر جایی سعی کنید که از رمز عبوری قوی و مناسب استفاده کنید. یک پسورد کامل و قوی شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک بوده و توجه داشته باشید در صورت استفاده از اعداد از توالی آنها استفاده نکنید زیرا در کمتر یک ثانیه توسط سیستم های هک تشخیص داده خواهد شد. استفاده از یک گذرواژه ی مناسب موجب خواهد شد که کار هکرها به وب سایت شما بسیار مشکل شود. علاوه اینکه شما نیاز دارید تا در فواصل زمانی مشخص این رمز تعیین شده را عوض کنید. بهتر است این کار را هر ماه انجام داده تا امنیت وب سایت را حفظ نمایید. 
3- از یک اپلیکیشن وب فایروال استفاده کنید WAF
 

 
این یکی دیگر از روش های موثر برای محافظت از وب سایت وردپرسی برای مقابله با هک می باشد. با استفاده از یک فایروال مناسب می توانید دستان هکرها را از وب سایت خود دور نگه دارید. از این رو باید مطمئن شوید که بهترین فایروال را برای محافظت از وب سایت خود انتخاب کرده اید. اگر انتخاب صحیحی داشته باشید هیچ هکری نمی تواند به وب سایت شما نفوذ کند. اما برای داشتن امنیت بیشتر می توانید از دیگر روش ها نیز استفاده کنید. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید