noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

وایت برد 65 اینچی سامسونگ از ماه سپتامبر در آلمان عرضه می شود

نویسنده: sammobile.com ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ ق.ظ مشاهده: ۴۲۲ بار
وایت برد 65 اینچی سامسونگ از ماه سپتامبر در آلمان عرضه می شود

وایت برد 65 اینچی سامسونگ

وایت برد دیجیتال و تعاملی سامسونگ با نام Flip به زودی در اندازه ای جدید عرضه می شود. وایت برد 65 اینچی سامسونگ مدل Flip از ماه سپتامبر در آلمان به فروش می رسد. سامسونگ در مورد قابلیت ها و تقویت وایت برد وعده هایی داده بود. 
 
Flip یک صفحه نمایش تعاملی چند کاربره است که با هدف بهبود زندگی دیجیتالی ساخته شده است. Flip به چهار نفر اجازه می دهد تا به صورت هم زمان با استفاده از قلم و یا هر شی دیگر شبیه محتوای مد نظرشان را به نمایش بگذارند. از آنجایی که قلم Flip دارای قطعه ی الکترونیکی در درونش نیست، می توانید از مداد و خودکار معمولی و یا حتی انگشت به جای آن استفاده کنید.  Samsung Flip ضخامت شی را تشخیص می دهد و همان را منعکس می کند. Flip قلمو را هم شناسایی می کند. سامسونگ ادعا می کند   Flip جدید سریعترین قوه ی تشخیص را داراست. 
 
می توان بر روی عکس ها و اسناد یادداشت اضافه کرد. این صفحه نمایش حتی به ابزار ویرایش عکس نیز مجهز می باشد. کاربران می توانند پس زمینه ی عکس را انتخاب کنند، حرکت بدهند، ادغام کنند و حذف نمایند. اگر وایت برد 65 اینچی سامسونگ هم برای شما کم است، در ورژن جدید Flip قابلیت به اشتراک گذاری صفحه وجود خواهد داشت. به این ترتیب می توانید محتوای مد نظر را به به یک صفحه نمایش بزرگتر و سازگار از طریق WLAN و سیم منتقل کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
Flip جدید همچنین دارای قابلیت کنترل از دور است که اجازه می دهد کاربر به کامپیوتر و لپ تاپ دسترسی پیدا کند و داده هایش را مشاهده و ویرایش کند. صفحه کلید و موس مجهز به بلوتوث به Flip وصل می شود و کار را آسان تر می کند. 
 
 Flip65 اینچی از ماه سپتامبر در کشور آلمان عرضه می شود. سامسونگ هنوز تاریخ عرضه و قیمت ی این وایت برد را فاش نکرده است. 

نظر خودتان را ارسال کنید