noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

وان فونت سامسونگ S10 را چگونه فعال کنیم ؟

نویسنده: sammobile.com ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰ ب.ظ مشاهده: ۲۴۲ بار
وان فونت سامسونگ S10 را چگونه فعال کنیم ؟

وان فونت سامسونگ

وان فونت سامسونگ : یک حقیقت جالب وجود دارد: One UI با سامسونگ وان عجین شده است؛ مدل نوشتاری مخصوص سامسونگ که برای استفاده بر روی وب سایت سامسونگ، بسته بندی فروشگاه ها، نرم افزارها و سخت افزارها در خط تولیدهای مختلف مثل تلویزیون طراحی شده است. هم اکنون کاربران گوشی های هوشمند گلکسی با اندروید pie و one UI 1.1 می توانند از ویژگی وان فونت سامسونگ استفاده کنند. 
این مدل نوشتاری از پیش فعال نیست، بلکه در گوشی هایی که ویژگی مورد نظر را پوشش می دهند مثل گلکسی A30، گلکسی A50، گلکسی S10، گلکسی S10E، می بایست به صورت دستی فعال شود. این کار بسیار راحت انجام می شود و قابلیت برگشت دارد؛ بنابراین اگر شما علاقه ای به استفاده از این فونت ندارید و یا خواندن آن برای شما مشکل است می توانید با چند گام ساده به حالت اولیه برگردید.
گام اول: وارد تنظیمات شوید.
گام دوم: صفحه نمایش را انتخاب کنید.
enable-the-samsung-one-font-1

گام سوم: سبک و اندازه ی فونت را انتخاب کنید. 
enable-the-samsung-one-font-2

گام چهارم: سبک فونت را انتخاب کنید.
enable-the-samsung-one-font-3

گام پنجم: سامسونگ وان را انتخاب کنید. 
enable-the-samsung-one-font-4

به محض این که گام های بالا را انجام دهید، فونت گلکسی اس 10 شما به سامسونگ وان تغییر پیدا خواهد کرد. برای برگشت به تنظیمات قبلی، گام های 1 تا 4 را تکرار کنید، سپس Default را انتخاب کنید. اگر گام های بالا را انجام دادید و متوجه شدید که فونت سامسونگ وان وجود ندارد، دستگاه شما فاقد اندروید pie 9.0 است. دستگاه هایی که از اندروید oreo  به اندروید pie  آپدیت می شوند، حتی اگر One UI 1.1  را به جای One UI 1.0 دارا باشند، فونت سامسونگ وان را نخواهند داشت. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید