noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

واقعیت افزوده سامسونگ در راه تولید

نویسنده: sammobile ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۲۲۸ بار
واقعیت افزوده سامسونگ در راه تولید

واقعیت افزوده سامسونگ در راه تولید

خط تولید محصولات واقعیت مجازی Gear از سال 2017 از حرکت باز ایستاد. با آن که دستگاه های جدیدتر از واقعیت مجازی پشتیبانی می کنند اما در این دو سال هیچ گونه به روزرسانی دریافت نکرده اند. این کمپانی مدعی شده که این خط تولید را تعطیل نکرده و محصولات متنوع واقعیت افزوده سامسونگ و واقعیت مجازی به زودی در پروسه ی تولید قرار می گیرند. 
فرشید فلاح، مدیر بخش توسعه ی واقعیت تلفیقی و بازی در سامسونگ، در نمایشگاه Augmented World در کالیفرنیا این ادعا را مطرح کرد. او گفت که این سری از محصولات تا چند ماه آینده وارد بازار خواهند شد. 
فلاح از جزییات محصولات چیزی نگفت. این محصولات نمی توانند همان واقعیت مجازی Gear باشند؛ چرا که Gear به همراه Controller در آوریل 2017 عرضه شد. این کمپانی همچنین در سال گذشته هدست  HMD Odyssey+ Windows Mixed Reality را عرضه کرد که با قیمت 499 دلار گران به حساب می آمد. 
فلاح از تلاش سامسونگ برای گسترش قلمرو واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به خصوص قابلیت واقعیت افزوده سامسونگ در Galaxy S10 صحبت کرد. او بدون شرح جزییات اظهار کرد سامسونگ برنامه های جدیدی برای Gear دارد. آیا واقعا سامسونگ در ماه های آتی هدست واقعیت مجازی تولید می کند؟ از زمانی که سامسونگ صرف کرده می توان استنباط کرد که دستگاه جدید قدرتمندی از این پلتفرم عرضه خواهد شد. 
احتمالاً هدست جدید به همراه نوت 10 به بازار بیاید. تا ماه آگوست که پرچم دار عرضه شود، ممکن است برنامه ها تغییر کند. احتمال دارد سامسونگ نام تجاری Gear VR را به Galaxy VR تغییر دهد. این اتفاق برای پوشیدنی های سامسونگ افتاد و اصلاً دور از ذهن نیست که برای هدست های واقعیت مجازی نیز بیافتد. 
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

نظر خودتان را ارسال کنید