noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هندزفری بی سیم اپل

نویسنده: macrumors.com ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۱ ب.ظ مشاهده: ۵۸۷ بار
هندزفری بی سیم اپل

هندزفری بی سیم اپل

شرکت اپل هندزفری بی سیم اپل را «جادویی» وصف کرده و این وصف زیاد دور از حقیقت نیست. این هدفون‌ها دارای چیپ‌ست Apple-designed W1 و امکان اتصال بلوتوث هستند. این گجت به راحتی و به صورت یکپارچه به تمامی محصولات اپل متصل می‌شود.
هندزفری بی سیم اپل یکی از بهترین و موفق‌ترین تولیدات شرکت اپل می‌باشد که تجربه‌ای جدید و سطح تازه‌ای از تکنولوژی را به بازار معرفی نموده است.
شرکت اپل در نظر دارد که همانند سایر محصولاتش برای این ایرپادها نیز به صورت منظم آپدیت‌هایی را عرضه کند. نخستین آپدیت این محصول ممکن است به زودی در دسترس قرار گیرد. اپل در نظر دارد که یک منبع شارژ عرضه کند که قادر به شارژ AirPods, iPhone X/iPhone 8, Apple Watch Series 3 به طور همزمان باشد. برای استفاده از این منبع شارژ برای این هدفون نیاز به یک جعبه‌ی شارژ جدید دارید که از توانایی شارژ وایرلس پشتیبانی کند و قرار است اپل همراه با این منبع شارژ آن را نیز عرضه کند. علاوه بر این احتمال دارد که اپل نسل دوم این هدفون‌ها را با یک چیپ وایرلس ارتقا دهد که از ویژگی هندزفری «Hey Siri» بهره گرفته و سپس در آینده‌ ممکن است که امکان مقاومت در برابر نفوذ آب هم به آن‌ها اضافه شود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید